2733
2739

من بااینکه خوراکم خوبه گوشتو جیگرو اجیل همیشه میخورم ولی دوران پریود چنان ضعیف میشم اصلا نمیتونم وایسم بدنم کم میاره بعضیا که وضعشون بده نمیخورن اینچیزارو چجوری تو. پریودی نای میمونه واسشون راه برن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ژنتیکا ضعیفی ،تغذیه فقط یه بخشیشه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
2740

پریود دفع خون مرده ست نه خون تازه ، ضعغش مال تحمل هورمون هاست بیشتر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اصلاا نمیشه سردراورد ازپریودی ....میگن سالم زندگی کن سالم بخور که تنبلی تخمدان نگیری ماهمه کاری میکنیم بازم تنبلی داریم ولی یه عده خوابشون وخوراکشون داغونه مثل ساعت کارمیکنه تخمدونشون 😬😬😬

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا تو اینو میگی 

من کبدم چرب بود با هزار بدبختی سبک اصلاح کردم 

بعد دوستام دانشگاه میبینم صبونه چیپس میخورن یا اصلا خیلی نامناسب تغذیه شون اونوخ از من سالم ترن😁

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2706