2733
2739
عنوان

با ترس شدید از رانندگی چطوری کنار بیام؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 99 پست
بابام ی جمله بهم گفت رانندگیم هم عالی شد،،،،گفت ماشین مال تصادف  اگه جایی هم زدی اشکال نداره،،ف ...

کاش منم میتونستم به ترسم غلبه کنم

فکر اینکه بزنم به کسی یا بخورم به ماشین دیگه ای آزارم میده

کاربر خیلی قدیمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش منم میتونستم به ترسم غلبه کنم فکر اینکه بزنم به کسی یا بخورم به ماشین دیگه ای آزارم میده

خب اوایل باید فقط با دنده ۲ بری،،ک این سرعت مشکلی هم پیش نمیاره اگه خدا بخواد

2742
اول اینکه لطفا تا ۲ ماه تنها نشین یه راننده خوب باید کنارت باشه که خدایی نکرده اتفاقی نیفتاده به هر ...

آره باید برم تو دل این ترس

ولی متاسفانه خیلی شدیده برام شبا کابوسش میبینم 

کاربر خیلی قدیمی

رانندگی فقط دقت زیاد وسرعت عمل میخواد امروز ی خانومی زد ب ماشین جلویی ک شاسی بلند بود داشت میلرزید ازترس اگ میترسی ی مدت جای خلوت رانندگی کن من ۵ ۶ ساله رانندگی میکنم تاحالا نزدم ولی وسط خیابون ک هرکی میدید خندش میگرف ی مردی زد بهم بقول افسر توبلدی شاید اون یکی بلد نیس 

به دلِ خسته بگوييدخداوندی هست !

اصلا نترس باترست مقابله کن من از۱۷سالگی رانندگی کردم 

فردای تولد۱۸سالگی گواهینامه ثبت نام کردم

تقریباهروقت برم مسافرت خودم رانندگی میکنم

قوی باش توبهترینی🥰🥰

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740

یکی از لذت های زندگی رانندگی 

بارون میاد اهنگ میزاری دم غروب میری تو خیابون گاز میدی

اون ماشین به اراده تو حرکت میکنه ،حییون وحشی نیس ازش بترسی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

دقیقا مثل من تو خود آموزش و اینا نترسیدم بعد گرفتن گواهینامه اصلا نتونستم رانندگی کنم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ترس اصلی ات از آسیب دیدن ماشینه باید یه ماشین قراضه باشه که مال خودت باشه. اونوقته که راننده میشی.&n ...

آره بخدا

همینو میگم میگم مال خودم 

حتی شوهرم نه

کاربر خیلی قدیمی
بعضیا واقعا دل و جرئت و اعتماد بنفس دارن

بهت میگم نترس من یکسال پیش گرفتم هرشب دارم با شوهرم میریم با ماشین بیرون که رانندگی کنم و یاد بگیرم تو چهار راه رفتم. تو شلوغی رفتم باید ترس رو دور کنی استرس رو دور کنی فقط تمرکز کنی.. نفسای عمیق و هرچی بلدی انجام بدی... فقط با کلاچ تنظیم کن. با دنده عوض کردن. و... ـ

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706