2752
2734
عنوان

کسایی تاید سوابق تحصیلی زدن بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 48 پست
ببخشید وقتی که پرداخت میکنیم هزینش رو تمومه دیگه؟ اس ام اس میده بعدش؟

همه نمره ها رو تایید کرده باشی اگه بله ...🙂پیام میاد اگ خاستی نمونه پیام خودمو شات بدم

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کجاس سایتش بزار لطفا😭

لینک نمیشه درج کرد

سرچ کن سایت سنجش

بعد برو قسمت سراسری

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2731
عزیزم شما میدونی چرا برا من میزنه کاربر یافت نشد؟

برات نوشته ای اومد؟

پیام یا کلا توی خود سایت؟؟

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
برات نوشته ای اومد؟ پیام یا کلا توی خود سایت؟؟

تو همون سایت سنجش که میزنم رو مشاهده سوابق بعدش یه صفحه سفید میاد میگه کاربر یافت نشد

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
لینک نمیشه درج کرد سرچ کن سایت سنجش بعد برو قسمت سراسری

بعدش کدومو بزنم

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
همه نمره ها رو تایید کرده باشی اگه بله ...🙂پیام میاد اگ خاستی نمونه پیام خودمو شات بدم

من اصلا نمره هام رو ندیدم.فقط یه صفحه آورد عکسم بود با اطلاعت شخصیم.پاین یه صفحه یه مورد داشت واریز پول بود پولش رو واریز کردم.تا اینجا فقط انجام دادم.ینی اشتباه رفتم؟🤕

تو همون سایت سنجش که میزنم رو مشاهده سوابق بعدش یه صفحه سفید میاد میگه کاربر یافت نشد

مطمعنی درست زدی؟

بعدش کدومو بزنم

باید وارد اکانتت بشی

اکانت سایت سنجش

بعد بزنی رو ثبت نام ازمون

انتهای جدول 

مطمعنی درست زدی؟

عازه عزیزم یه لحظه صبر کن عکسش میدم

من اصلا نمره هام رو ندیدم.فقط یه صفحه آورد عکسم بود با اطلاعت شخصیم.پاین یه صفحه یه مورد داشت واریز ...

نه ادامه داره .

2706