2737
2734
عنوان

ترسناکترین خاطره ی عمرتون😨 🔞ترسوها نیا

| مشاهده متن کامل بحث + 68196 بازدید | 977 پست
به دوستم گفت سه میلیون میگیرمتو سه مرحله کارت و درست میکنم میگفت سید بوده روحانی ن یدونم بود یا نه

نه اینایی که پول میگیرن و اینجور چیزا آدم درست حسابی نیستن.روحانی منظورم آدم خوب و معنوی بود نه آخوند😆

نه اینایی که پول میگیرن و اینجور چیزا آدم درست حسابی نیستن.روحانی منظورم آدم خوب و معنوی بود نه آخون ...

پیدا کردی تورو خدا به منم معرفی کن من قرار بود بعد دوستم برم پیش این آقا ولی دوستم نگذاشت دیگه😐

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کارت خیلی اشتباه بود این عکس رو بردار.این چیه گذاشتی پشیمون شدم از درخواست دوستیم     &n ...

😂همون لحظه که گذاشتم میخاستم بردارم ولی نمیشه که.امکان ویرایش نداره

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2742
یگانه اینکه تاپیک زدی ترسناک ترین خاطره رو بگن جالبه ولی اینکه اول بار داستانای دروغ گذاشتی خیلی کار ...

همه میدونستن مال من نیست

بعدم یکم به فکرتون رجوع کنین متوجه میشین که یه آدم به تنهایی نمیتونه اینقدخاطره داشته باشه😩😩

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
خیلی کار اشتباهی کردی این عکسو گذاشتی.دیگه تاپیکت نمیام 

خب امکان ویرایش یاحذف نداره😐چجوری حذف کنم به نی نی سایت میگم

پیدا کردی تورو خدا به منم معرفی کن من قرار بود بعد دوستم برم پیش این آقا ولی دوستم نگذاشت دیگه😐

عزیزم دنبالش نباشیم.هرچی حساستر باشیم یا بترسیم بیشتر جذب میکنیم این داستانهارو😩هرجا حس کردی سنگینی با هر اعتقادی که داری قرآن بخون و فوت کن به دورو برت.ایةالکرسی عااالیه😇😊

بچه ها یکی از دوستام تحصیلکرده ام هست هی گره افتاده بود تو زندگیش به اصرار مامانش زنگ میزنن یه سید ن ...

یاپیغمبر😐هرکی توخواب این حالت بهش دست بده یعنی کارجنّاس؟اخه...

پس مال اقایونوچرامیگن علمیه؟نمیدونم

.من تحقیق میکنم😨😩😩

2740

تو خونه ی بابام همیشه صداهای عجیب غریب میاد بعد از خواب. ینی وقتی ک همه میخوابن. خواهرم اینا دیگ عادت کردن اما من هیچوقت از ترسم اونجا نمیمونم شبا . 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

صداهایی مثل صدای درب کابینت از آشپزخونه صدای خروپف از اشپزخونه که بخاطرش دو تا خواهرم از ترسشون تا چند شب تو اتاق پدر مادرم میخوابیدن. صدای پا تو راهپله 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

من بد بخت اینارو الان تعریف کردم ترس برم داشته تنهام تو خونه  😭😢😢😢

باورکنید اینو فقط به بابام گفتم اطاق خواب من دوتا پنجره داره یکی بالای سر تختم یکیم روبهرو  ...

من چیزی شبیه به اینو از استاد دانشگاهمون شنیده بودم اونم همین تجربه رو داشت خیلی سخت بود براش  

یــک وقت هایـی دست و دلم به زندگــی کـه هیــچ، به حـرف زدن با آدم ها هم نمی رود..!

من بااینکه خیلی فیلم ترسناک میبینم وعاشق چیزای ترسناکم مثل اینجورچیزاولی خیلی اتفاقی برام نمیافته.اعتقاددارم که وجوددارن مطمنم که هستن.

ولی خب اوناام مثل ماخداآفریده.خداهمون روزاول فقط آدماروخلق نکردحتی توقرانم همیشه میگه آدمیان وجنیان.بخاطرهمون نمیترسم.چون شایدهمونقدرکه مامیتترسیم اونام ازمابترسن.بعدم توروزقیامت هم جن وهم انسان باهم سنجیده میشن😊😉بعدم من هرشب ایه الکرسیوبااعتقادمیخونم اونقدآروم میشم که انگارخداپیشمه

تو خونه ی بابام همیشه صداهای عجیب غریب میاد بعد از خواب. ینی وقتی ک همه میخوابن. خواهرم اینا دیگ عاد ...

ایه الکرسی ازته دل

اینکه میگن یادخداآروم کننده ی دلهاس واقعاراسته.بااینکه خیلی ایمانم خوب نیس😔

ولی هیچکسوبزرگتروقوی تروحتی ترسناک ترازخدانبینید.اونام دارن زندگیشونومیکنن مثل ما.گناه میکنن ثواب میکنن اشتباه میکنن....

اوناام ازخدامیترسن.

2706