2733
2739

یه آشنایی تعریف میکرد:

چندوقت پیش بادوستاشون رفته بودن

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

رفته بودن روستا.میگفت یه پیرزنه میگفت تویکی ازطویله هاجن هست

کسی باورنمیکرد

خب؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعدمیگه رفته بودم توطویله یه گوسفنده اونجابودلای گوسفنداکه سفیدبود.

میگه مااصلاگوسفندسفیدنداشتیم

میگه وقتی داشتم ازطویله میومدم بیرون احساس کردم پشتن داره راه میاد

یکی از خاطرات خیلی تلخم چپ کردن ماشینمون بود کلا ماشین داغون شد ولی خسارت جانی نداشت خداروشکر

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2738

رفتم دستشویی داخل حیاط درم بستم

پشت در ۱جیرجیرک بود به چه بزرگی ای 

سیاااااه مثل شب

نمیتونستم تکون بخورم چون ممکن بود بپره

وای خدا نه راه پس داشتم نه پیش

بدنم به لرزه افتاده بود همش ذکر میگفتم😐😐😐جیریجیرکه اروم اروم تومد پایین رفت کنار دیوار

گفتم ۱۲۳ پریدم بیرون

رسیدم تو خونه افتادم تو بغل شوهرم وگریه میکردم

فشارم افتاده بود ۱جورایی قش کردم😓😓بعد بهش گفتم چی دیدم رفت کشتش😢😢😢

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

تصمیم گرفتم یهوبرگردم و عقبونگاکنم گف فوقش ازترس میمیرم یابلاخره فرارمیکنم دیگه

میگه وقتی داشتم ازطویله میومدم بیرون احساس کردم پشتن داره راه میاد

چقد بریده بریده میگی

خب همه دو ۱جا تعریف کن دوستم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شاهد ي تجاوز بودم تو٤ سالگي

😨😨😨😨

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻

میگه همینطوری پشت سرش داشته باهاش راه میومده

وقتی برگشته دیده کسی نیست😰😰😰ولی بازم راه که میرفته صدای سم میومده

2706