2733
2739

با دوستم رفتیم خونه فامیلشون ..بعد سگ داشتن و بعلش میکرد و.. من خیلی حیوونارو دوست دارم همینطور سگارو.. ولی دیدم بدون اینکه دستس و یشوره پیراشکی درست کرد و اورد برامون من راستش نخوردم ... بعدا دوستم گفت چرا نخوردی و اینا .گفتم راستش دستش و به سگ زده بود نشست..دوستم خیلی ناراحت شد گفت خیلی حساسی... به نطرتون حساسم؟ من خودم حیوونارو دوس دارم و بیرون از خونه هم گربه خارو ناز میکنم ولی میام خونه دستلم و میشکرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اره

چون سعی میکنم به این موضوع فکر نکنم که دستشو شسته یا نه 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731

نه دلم نمیگیره 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740

کاملا فکرت درسته

اون شخص شاید مشکلی نداشته باشه ولی باید مراعات بقیه بکنه همه قرار نیست مثل اون فکر کنن

شاید تو واست نجاست و گفته های دین  و این چیزا بی اهمیت باشه به خودت مربوط و به کسی ربطی نداره اما در برخورد با بقیه باید رعایت کنی قرار نیست همه مثل تو فکر کنن مخصوصا تو جامعه ما

حتی تو جوامع دیگه هم جدا از بحث نجاست ممکن طرف به خاطر بهداشت دوست نداشته باشه

کااااملا بهتون حق میدم

منم عاشق حیونام و از بچگی  تا حالا توی حیاط مون سگ داشتیم ولی اجازه نمیدم توی خونه بیاد

خودمم بهش دست نمیزنم 

خونه کسی هم که سگ توی خونه ش هست چیزی نمیخورم 

با احترام بهشون البته 

ولی من نمیخورم 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

وای یادم انداختی منم یبار با دوستم بیرون بودم سگشم بود همش بغلمون نشسته بود رو نیمکت و ماشین و همه جا 

بعد رفتیم خونشون با مامانش برامون ساندویچ درست کردن دوستم آورد با همون سر و رو و دست نشسته

منم خجالت کشیدم حرفی بگم حتی خجالت کشیدم خودم پاشم دستامو بشورم همینجوری خوردیم موقع خوردن هم هی سگش بهمون میچسبید با یه وضع افتضاحی گذروندم 🤣🤣 من خودم حیوان خانگی دوست دارما اگه شرایطشو داشتم نگه میداشتم ولی خب چون اولین بارم بود یجوری میشدم همش

لایک نکن
چی بگم. والا سگ یا گربه شون تو خیابون راه میره  بعد میاد تو خونه  بعذ میگن از شما تمیز ...

من دوستم سگ داره کفش پاش میکنه

خیلیا هم دیدم بعد رسیدن به خونه کف پاهاشو میشورن

دیگه اونی که تا این هم رعایت نکنه کلا ادم چرکیه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
وای یادم انداختی منم یبار با دوستم بیرون بودم سگشم بود همش بغلمون نشسته بود رو نیمکت و ماشین و همه ج ...

خجالت چرا، کلا آدم باید قبل و بعد از غذا دستش رو بشوره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
من دوستم سگ داره کفش پاش میکنه خیلیا هم دیدم بعد رسیدن به خونه کف پاهاشو میشورن دیگه اونی که تا ای ...

خیلی ها رعایت نمیکنن 

حرفی بزنی بهشون برمیخوره

البته موافق کفش پوشوندن بع حیوان هم نیستم باز شستن بهتره

حیوان بیچاره انگار برده گرفته شدع ببخشید نظز منه

2706