2752
2734
من مادرم جهیزیه خوب برام خرید  اما گفتم اگه بخوام بچه دار بشم وظیفه پدر مادرم نیست سیسمونی بگی ...

منم ناراحتم میدونی بابام دست و بالش خالیه خودش ماشینش خرابع نمیتونن یه بیرون برن اما نمیخام منت سزم باشه 😐🥲

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم الان از همسرت راضی هستی

شوهرم خیلی مرد خوب و زحمتکشیه منم دوست داره ولی تا یه مشکل کوچیک پیش میاد به حدی افسرده میشم که از خدا مرگ میخوام میدونی بعد ۱۲ سال هنوز هضم این قضیه واسم بینهایت سخته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ناراحتم میدونی بابام دست و بالش خالیه خودش ماشینش خرابع نمیتونن یه بیرون برن اما نمیخام منت سزم ...

حالا من اصلا نمیتونم تصورش هم بکنم بابام واسه بچم سیسمونی بگیره آخه بچه پدر داره 😅 بدبخت باباها در مقابل ما وظیفه داشتن دیگه مسئولیت بچه هامونم با اونا نیست که 😕

البته این نظر منه. و نظر شما محترم 🙂

ان شااللّه بچت صحیح و سالم بیاد بغلت ❤️

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
مادر من ارزون ترین وسایل برام خرید . مثلاً واسه رو تختیم کل مغازه ها رو گشتیم تا ارزون ترینشو پیدا ک ...

خونوادت لطف کردن بهت جهاز دادن توی این گرونی 

اصلا من نمیدونم چه رسمیه که پدر وسایل خونه دختر رو بگیره خدارو شکر ما از این رسمها نداریم برای پسرم از قاشق چنگال بگیر تا وسیله های بزرگ مثل کولر قالی یخچال تلفزیون و غیره گرفتیم 

در کل رسم ما داماد همه وسایل خونه رو تهیه میکنه 

برای دختر هم هرچقد در وسع هست و میتونیم میگیریم واگه نتونستیم هیچ مشکلی پیش نمیات 

2731
خونوادت لطف کردن بهت جهاز دادن توی این گرونی  اصلا من نمیدونم چه رسمیه که پدر وسایل خونه دختر ...

دختر هم فرزند پدر و مادره و باید برای آینده‌ش تدارک ببینن. ناراحتی ایشون از رسم نیست؛ از مبنای رسمه که دختر رو آدم حساب نمی‌کنن.

من فرزندی ندارم، اما تمامی کودکان دنیا فرزندان منند. من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست
پدر مادرت باید میخریدن کاری به حرف برادرتون نمیداشتن

نزاشتن خرج میتراشیدن الکی ! پدر و مادرم ساده بودن مثلا داداشم گفت دوستم لوازم خونگی اورده فلان و ....پول دادندبهش برام بخره فقط یه تیکه معمولی خرید و ....بقیه ش داد طلا  برای نامزدش آدم شر و بد ذات درمان نداره نمیشه مقابله کرد باهاش 

دختر هم فرزند پدر و مادره و باید برای آینده‌ش تدارک ببینن. ناراحتی ایشون از رسم نیست؛ از مبنای رسمه ...

دقیقا دخترم مثل پسر آدمه . چرا وقتی می‌خوان واسه دختر خرج کنند فک میکنن از جیبشون رفته اما پسر از خودشون میدونن

حالا من اصلا نمیتونم تصورش هم بکنم بابام واسه بچم سیسمونی بگیره آخه بچه پدر داره 😅 بدبخت باباها در ...

اره واقعا منم با صحبت شما خیلی موافقم فدات عزیزی

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نزاشتن خرج میتراشیدن الکی ! پدر و مادرم ساده بودن مثلا داداشم گفت دوستم لوازم خونگی اورده فلان و ... ...

من الان دو سالی میشه که خودم کارمند شدم و خونوادم با تمام کم‌لطفیایی که در حقم کردن مدام ازم پول قرض می‌خوان و اگه ندم ناراحت میشن . تو این دوسال شاید بالای ۱۰ - ۱۲ بار ازم پول قرض کردن . با اینکه الان خودم باردارم و‌نمیتونم سرکار برم و کلی خرج دکتر خودم میشه . تازه باید به فکر سیسمونی هم باشم چون مطمینم یا نمی‌دن یا مثل جهیزیم ۴ تا تیر تخته میدن 

من خودم برای جهازم اصلا نمیخواستم چیزای گرون خانوادم بگیرن دوست نداشتم پدرم زیاد هزینه کنه همه چی خودم معمولی خواستم حتی ۴‌.۵تیکه نگرفتم یک چیزاییم مامانم خودش گرفت گفت نمیشه نباشه درحالی خانوادم وضع مالیشون خوبه و میتونستن بهترینارو بگیرن انقد سخت نگیرین مگه شوهرای ما و خانوادشون خودشونو میکشن یا خیلی قدر دونن 

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡

[QUOTE=337670914]اشکالی نداره همدردیم من نه جهاز درست حسابی نه سیسمونی ..با ابنکه وضعشوت خوبع ..فک کنم سیسمونی چند تا ...[/QU 

به بقیه دختراشونم همین جوری جهاز و سیسمونی دادن ؟ خب وقتی وضعشون خوب بود چرا این کارو کردن ؟ هیچ وقت ازشون پرسیدین؟ واسه من که مثل یه کینه فقط تو دلم مونده و هیچ وقت یادم نمیره