2737
2734

مبل یا میز غذاخوری؟ 

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

میز غذاخوری

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

به نظرم قسمت نشیمن رو یه خورده از آشپزخونه فاصله بده که زمانیکه مهمون میاد داره وسیله آماده میکنی زیاد تو دید نباشی و خودت راحت باشی میتونی اینجارو میزغذاخوری بزاری بهتره تا مبل

خیلی بزرگه که. هم میتونی مبل بذاری هم میز

ن زیاد بزرگ نیست تو عکس اینجوریه

110 متره

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

چ دلباز ب خوشی بشینی عزیزم 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
به نظرم قسمت نشیمن رو یه خورده از آشپزخونه فاصله بده که زمانیکه مهمون میاد داره وسیله آماده میکنی زی ...

ینی با فاصله از اشپزخونه باشه؟ 

2706