2737
2734

سلام و عرض ادب دوستان من خیلی ولخرجم خب

یعنی از هرچی خوشم بیاد میخرم همش هله هوله میخرم سبک زندگی سالمی ندارم و یخورده بی انگیزه و بی هدفم

نمیدونم چطوری زندگیمو تغیر بدم و واسه ایندم یه برنامع داشته باشم و پس انداز کنم

راستی من تقریبا برجی ۳،۴ تومن کار میکنم بنظرتون چکار کنم که هم وسایلهای ضروریمو بخرم(مثلا لوازم دخترونه) هم یچی بخزم که بکارم بیاد و پس انداز به خساب بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

وام بگیر .دیگه مجبوری اقساطش بدی و خرج اضافه نکنی

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
اگه میتونی وام بگیر یه مقدار طلا یا دلار بخر  خانواده هم تو مخارجت میتونن کمکت کنن؟

نه شرایط زندگیم فرق میکنه بابام کار میکنه نخارج خونه رو میده من و ابجیام برای خودمون کار میکنیم و سر و پای خودمونو میگیریم

2706