2733
2734
عنوان

بزرگترین ضرر مالی که کردین چی بوده

399 بازدید | 45 پست

من خودم ارز دیجیتال خریدم پارسال

بعدش به شدت ریخت

و بعدش فروختم با ۱۰۰ میلیون ضرر

که اگه نمیفروختم الان خیلی سود کرده بودم

یکی سرم کلاه گذاشت ۴ونیم میلیون سال ۹۹

ولی یهو یه آدمی تو فضای مجازی پیدا شد بهم پول داد

انگار خدا فرستاده بودش

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

همسایه روبه رویی داشت خونه میساخت از ساختمان ما برق کشیده بود موقع جوش کاری 

یخچال و لباسشویی که تازه خریده بودیم و هنوز قسطش تمام نشده بود سوخت 

و اون لحظه من مرگو با چشمام دیدم 

چون شاهد بودم با چه عذابی خریدیم 

خیلی بد بود 

و خسارت گرفتیم و موتور وسایل هارو عوض کردیم 

بورس .مبلغش دقیق یادم نیست

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

نمیدونم بزرگ ترینش کدومه ولی ا شانس داغونمون بخوام بگم اینه که ماهی بیشتر از صدمیلیون ضررمیکنیم💘🦧

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706