2752
2734
عنوان

شقاق و یبوست شدیدد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 59 پست
جدی بگیر و پیگیر باش و دارو رو مصرف کن وگرنه بواسیر و همورویید بشه و بخوای عمل کنی خیلی عملش درد دار ...

وای یاخدا

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای توروخدا یعنی کار منم به عمل میکشه؟😭😭😭 کم بدبختی دارم اینم سر بارش شدع

من عمل هم کردم باز هم....

شما الان خوب شدی؟

من خوب شدم میخواستم پماد بزنم سر اپلیکاتور خراش داد و دوباره شروع شد

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
من عمل هم کردم باز هم.... شما الان خوب شدی؟ من خوب شدم میخواستم پماد بزنم سر اپلیکاتور خراش داد و ...

وای نه من عمل نکردم فعلا تحت درمانم دارو و اینچیزا مصرف می‌کنم

یعنی خوب می‌شم؟😭

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
وای نه من عمل نکردم فعلا تحت درمانم دارو و اینچیزا مصرف می‌کنم یعنی خوب می‌شم؟😭

من تازه دیروز رفتم دکتر چهار میلیون هزینه ی دپا پ دکترم شد دریغ از یه ذره تاثیر

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
جدی بگیر و پیگیر باش و دارو رو مصرف کن وگرنه بواسیر و همورویید بشه و بخوای عمل کنی خیلی عملش درد دار ...

عزیزم تجربه عمل نداری نگو بقیه بهترین دردش اونقدرا زیاد نیست دردش از زخمای مق عد بدتر نیست که می خوای بری دسشویی فقط دسشویی اول یکم سخته 

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
عزیزم تجربه عمل نداری نگو بقیه بهترین دردش اونقدرا زیاد نیست دردش از زخمای مق عد بدتر نیست که می خوا ...

من خودم عمل نکردم با دارو حل کردم ولی واسه همسایه و یکی از اقوام دیدم خیلی درد داشت گریه میکرد از درد هرچند بستگی به آستانه درد آدما هم دارع

من تازه دیروز رفتم دکتر چهار میلیون هزینه ی دپا پ دکترم شد دریغ از یه ذره تاثیر

وای خدا چیکار کنیم آخه

این چه دردیه از کجا اومد آخه

اول رژیم غذایی تو رو درست کنین که یبوست نشین بعدم عمل کنین  پیش دکتر خوب خیلی راحت میشین اینجور ...

اسم عمل رو نیار نمی‌تونم همچین کاریو بکنم

مگه فقط با عمل خوب میشه🤦🏽‍♀️

سلام گلم 

تنها و قطعی ترین راه درمان فقط روش طب سنتی 

بااین شماره تماس بگیرید و مشاوره شید.بعد داروهای مخصوص رو واستون پست میکنن 

خودم و پدرم جواب قطعی و زود گرفتیم خداروشکر 

09386846527 فکر کنم آقای رستمی بود فامیلیشون

2706