2726

دخترم 11 ماهشه، دکتر براش ازمایش خون نوشته و فردا باید ببرمش، خیلی استرس دارم، انگار میخوام کنکور بدم، طاقت دیدن گریه هاشو ندارم، نمیدونم میتونن رگ بگیرن یا نه، همش نگرانم، کسی بچشو برای ازمایش خون برده برام توضیح بده چه طوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم  تو همین سن و سال آزمایش خون از بچم گرفتن. بغلش میکنی و محکم دستش رو میگیری. ببر جاییکه تخصص کودکانه اونا خوب بلد هستند چکار کنند. بهرحال بچه گریه و بیقراری میکنه ولی شما که میدونی مساله خاص و ادامه داری نیست نباید خودتو نگران کنی.

2728

ما بردیم ازمایشگاه فر دانش افتضااااح بودن.اصلا بلد نبودن رگ بچه رو بگیرن.انقدر گریه کردم چشمم کورشد.برش داشتیم بردیم بیمارستان نجمیه سه سوت رگشو گرفتن تموم شد

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

عزیزم من دخترم پنج روزش بود که بخاطر زردی بهش سرم زدن اصلا رگ پیدا نمیکردن بچم هلاک شد بسکه گریه کرد.منم خیلیییییی گریه میکردم.آزمایش که دیگه خیلی بدتره سعی کن وقتی میحوان آزمایش بگیرن پیشش نباشی که ببینی

من دخترم 7 ماهش بودم کهبردمش ، بهرحال گریه زیادی میکنه بچه اما خدا بیش جایی که بردمش عالی بود و در عرض کمتر از یک دقیقه رگشو پیدا کردند و خون گرفتند

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
یعنی کسی نبوده آزمایش خون بچش راحتو با گریه کم بوده باشه؟

کجا میخوای ببری؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706