2733
2739

هرچی میگم بزار برات زرشک پلو مرغی،،،خورشی،، چیزی بزارم 

میگه نه ماکارونی شکل دار با سیب زمینی سرخ کرده ،،،،،

غذای مورد علاقشه

بزارم براش ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
دیگه مگه می‌تونه چقد بخوره     هم ماکارونی  هم سیب زمینی سرخ کرده  هم چلو مر ...

بهش خوش میگذره ولی😂😂😂چلو مرغ نه رون سوخاری یدونه براش بزار

دَر خـود بطَـلَب هَـر آنچـه خـواهـی کـِه تـویی...من از سیاه‌ترین شب، به آفتاب رسیدم....

اره بابا اکثر بچه ها عشق ماکارونی و سیب زمینی سرخ کرده ان😄 وگرنه همه میدونن تو خونه هاشون بهترین چیزا رو دارن برا چشم هم چشمی ک نیست بذار دختر گلت کمال لذت ببره با غذاش و خاطره خوبی بشه براش 

شما همون غذا زیاد و خوش رنگ رو و خوشمزه با سالاد تزئین شده و دوغ بده بهش قشنگ کیف کنه 😁

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

قطعا همون که خودش هوس کرده و دوست داره  کنارش یه دوغ کوچک هم بگیر یا سالاد شیرازی 

الهی خوش باشن همه بچه‌ها 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!!