2752
2734
عنوان

اتفاق ترسناک همین الان تو خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5524 بازدید | 176 پست
عزیزم خودش بیماره همسرش هم بیماره؟نمیدونم چرا وقتی تجربه چیزی ندارین ردش میکنید

بخدا  امثال اینان ک نمیزارن باور کنه کسی شوهر منم باور نمیکرد میگفت دیونه ای بعد امروز اینجوری شد فهمید راست میگم

من شبیه مادرم شبیه شوهرم میبینم شبا ک قشنگ سایه میبینم

اصلا ترس نداره درسته خیلی آدم وحشت میکنه ولی تظاهر کن نترسیدی فقط سریع پناه ببر ب خدا و آیه الکرسی بخون دیگ کاریت ندارن

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه بار  شوهرمو دیدم    رفتیم روستا شب بود  من گفتم برم حیاط لباسا رو بشورم ش ...

دقیقا منم یبار تو روستا دیدم هر کسی  نمیتونه ببینه یعنی ماها یه چیزی داریم نمی‌دونم دلیلش دقیقا چیه شاید ظرفیت روحیمون بالاتره که میتونیم ببینیم یا حس کنیم بعد اینکه من و خونوادم جادو شده بودیم یکی از شایع ترین دلیلایی که اجنه وارد زندگی کسی میشن همینه خدا لعنت کنه همچین ادمایی رو که اینطور مردم آزاری میکنن من که نمیبخشم چون خیلی آزار دیدم ببین قرآن زیاد بخون اونا خیلی از نماز و قرآن و متفرن اولش مقاومت میکنه و حتی اذیت هم میشی ولی نترس و ادامه بده تا فراری بشه من یه روز اینکارو کردم چندساغت پشت سرهم قرآن خوندم بعد صدای ناله اشو شنیدم که داشت اذیت میشد بعد اون روز دیگه نیومد سراغم 

🤍
ولی خونمم یهو سرد میشه از چیه

حالا شاید به این قضیه ربطی نداشته باشه و واقعا طبیعی باشه چون منم خب بعضی وقتا یهو لرز میگیرم ولی جن نداریم.  ولی بوی بد...  میگن اگه در محیطت جن بیاد یهو بوی تعفن و سرمای عجیبی حس میکنی

2731
اسی کارایی ک گفتمو بکن  سوره یس نبود بقره بود من اشتباهی نوشتم دعای حرز امام جواد صغیرع اگ ج ...

مرسی عزیزم ولی همسرمم قشنگ امروز حسش کرد  تنها خودم نیستم ک بگم مشکلم روانیه 

مرسی عزیزم ولی همسرمم قشنگ امروز حسش کرد  تنها خودم نیستم ک بگم مشکلم روانیه

خود دانی توصیه های من بتو این بود

موفق باشی 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
حالا شاید به این قضیه ربطی نداشته باشه و واقعا طبیعی باشه چون منم خب بعضی وقتا یهو لرز میگیرم ولی جن ...

الان سرده اتاق بنڟرت نزدیکمونه امشب دیگه نمیتونم بخوابم

تو از کجا میدونی من تجربه دارم یا ن؟

وقتی رد میکنی و همه رو‌ ربط به بیماری روانی میدی حتما تجربه ش رو نداری

یعنی تمام خانمهایی که اینجا تجربه مواجهه داشتن یا دارن بیمار روانی هستن من جمله خودم 🤣🤣🤣🤣مرسی دکتر جان

2706