2733
2734
عنوان

سر سفره عقد شوهراتون چی گفتن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

قبلش تمرین کردیم اون بگه با ارزوی یک عمر زندگی با عشق بله بعد سر سفره بغض کرده بود دستاش میلرزید هی میگفت قران میخونی به من فوت کن حالم بده هول کرد چرت و پرت گفت عاقد گفت یکبار دیگه پسرم با ارامش بگو اونم یه بله خالی گفت

بسم الله الرحمن الرحیم به سنت پیامبر و رسم شرعیت و با اجازه از محضر حضرت مهدی علیه السلام بله 

بهترین کاربر نی نی سایت و همسرشون وجود ندا.... 😂🤦

ارادت زیاد 😍😍😍 من خیلی شما رو دوست دارمممم

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
چطور سر سفره عقد خندتتون نمیگیره🫤🤣🤣🤣🤣

من موقع خوندن خطبه عقد داشتم از درون میمردم از خنده بخاطر حاج آقایی که خطبه رو میخوند🤦‍♀️میگفتم هر آن یهو پخش میشم رو زمین آبروریزی میشه😂

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2706