2752
2734

امشب هم احتمالا میگه بریم بیرون ولی اصلا حس و حال ندارم تا میام حس عشق و زیاد کنم یه گندی میخوره توش 

قضیه هم از این قراره که دیشب افتتاحیه نمایشگاهم بود شوهرم برام فقط یه شاخه گل اورد جلو هم خجالت کشیدم الان قلبم یه جوریع انگار سنگینه همش هم گریم میگیره 

اگه کامل میخواین بدونین تاپیکای قبلیم هست با چتش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای از صبح چندیدن بار دیدم همین تاپیک رو زدی

دختر بیخیال شو 

حتی اگه به فرض محال از سر بی توجهی یا خساست یا هرچی هم دسته گل نگرفته اینهمه درگیری شدنت برای یه همچین مسئله ای اصلا درست نیس فقط خودتو داری از بین میبری 

تو زندگی کل مشکلات بزرگتر پیش میاد اونوقت میخوای چیکار کنی؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
کتاب بخون، کتاب های روانشاسی مطمئن باش برای بهبود رابطه عالیه  بعد میبینی چطور میشه با سیاست ی ...

حوصله خودم و هم ندارم 

اون باید کتاب بخونه که بدونه چجوری با زنش رفتار کنه نه من 

وای از صبح چندیدن بار دیدم همین تاپیک رو زدی دختر بیخیال شو  حتی اگه به فرض محال از سر بی توج ...

مشکل زندگی با اینکه نامزد آدم برات ارزش قائل نشه فرق می‌کنه 

استارتر من تاپیک هاتو میخونم گاهی  ببخشید ولی خیلی بچگونه رفتار میکنی سیاست زنانه نداری خیلی ج ...

دقیقا منم همینو بهش گفتم  رفتارش بچگانس بجای اینک تو خلوت ب شوهرش بگه این شاخه گل ب کل گلایی ک برام اوردن میارزه خودشو بیشتر تو دل شوهرش جا کنه دو روزه داره اخم و تخم میکنه

دقیقا منم همینو بهش گفتم  رفتارش بچگانس بجای اینک تو خلوت ب شوهرش بگه این شاخه گل ب کل گلایی ک ...

من تو چت بهش گفتم

دوروزه ؟کلا دیشب افتتاحیه بود دورروز و اخم و تخم و از کجا آوردی ؟

2706