2752
2734
عنوان

بنظرتون رل بزنم باهاش

113 بازدید | 15 پست

بچه‌ها آرایشگر محلمون خوشش اومده ازم😂😂هر وقت منو بیرون میبینه حتی اگه مشتری داشته باشه میاد بیرون از مغازه، کنار مغازش باجه هست من رفتم پول کارت ب کارت کنم اومد گف دکمه‌هاش سنگین کار میکنه تا بزنی کارتو میگیره بده من بزنم بعد برگشت گف چشمات چقد خوشگله هر چی میپوشم فرداش اونم همونو میپوشه مانتو سبز پوشیدم فرداش اونم تیشرت سبز پوشید 

دیروز شب رفتم داروخونه اومدم ک بیرون ماشینشو دیدم شیشه رو داد پایین گف میشه بیشتر آشنا شیم اگه خوشت نیومد دیگه مزاحم نمیشم بنظرتون چیکار کنم

خودشم قد متوسط بوره چشم رنگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂قبلنا عاشق سنگینی میشدن 

الان عاشق تیکه انداختن و متلک ها

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
چرا مثلا؟

این پسرای حالا ۲ هزار نمی ارزن ارزشت خیلی بیشتر از این حرفاس که بخوای به این پسرای ۲ هزاری رل بزنی 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

عزیزم وارد رابطه ی گذرا نشو 

همینم به خودش بگو اگه با مادرت راحتی بگو بهش ک در جریان رابطت باشن رل زدنی ک اخر عاقبت نداره اونم با پسر محله اصلا درست نیست بهش بگو اهل رابطه ی رل و مل نیستم و خاستگار دارم و اگ قصدت جدیه اوکیه دو بزرگترو در جریان بزاری و اشنا شیک خوشمون اومد پیش میریم نیومد سنگین و رنگین تموم میشه 

این پسرای حالا ۲ هزار نمی ارزن ارزشت خیلی بیشتر از این حرفاس که بخوای به این پسرای ۲ هزاری رل بزنی&n ...

آرایشگاهشم از این ۲هزاریا نیس چند تاهم شاگرد داره پیش خودش

آرایشگاهشم از این ۲هزاریا نیس چند تاهم شاگرد داره پیش خودش

پس باهاش رل بزن!

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
2706