2733
2734
عنوان

خدایا من عشقمو میخام😭😭

2289 بازدید | 160 پست

چرا انقد سرده

گفتم برگرده همه چی خوب بشه

چرا برگشته ولی نیس

چرا من باید فقد زنگ بزنم

خدایا هرکاری میکنم این علاقه دوطرفه بشه اولویتش بشم

توروخدا نصیحت نکنین نظر منفی ندین چیکار کنم

ذکری دعاییی دعانویسی چیزی 

دلم داره میترکه

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
شوهرته یا دوس پسرت؟

دوست پسرمه تقریبا 

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی بگه چ غلطی بکنم😭

خدایا چقد سخته

بودنش سخته نبودنش سختتر

2731
رها کن

نمیتونم بخدا 

نمیخام فقد میخام درست بشه 

چون فک میکنه...بد اخلاق و تند مزاجی...در صورتی که خیلی مهربان و دوست داشتنی هستی

اره میگه زود عصبی میشی 

آبجی چیکار کنم بخدا کل زندگیمو میدم جلو همه وامیستم‌ فقد اون باشه دوسم داشته باشه

کل ادمارو میزارم کنار

بهش دیشب گفتم زنگ بزن نزد

2706