2733
2734
عنوان

سلفری دادم ۱۲ روزه..بنظرتون‌جوابش خوبه یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدرمن سرهمین ازمایش درومد.درکت میکنم.هروزی ک منتظر جوابی یکسال بهت میگذره.ولی خدا نگذره از بضی‌سونوگرافیا.الکی ب ادم استرس میدن.تاحالا کسیوندیدم جواب سلفریش بدبشه.نمونش خودمم اصلا یادم نمیره چ روزایی زو گذروندم.ولی خداروشکر هیچی نبود.اصلا نگران نباش تو خانوادمون بیشتر از ۱۰مورد این ازمایشو دادن و جوابش خوب بوده.

پدرمن سرهمین ازمایش درومد.درکت میکنم.هروزی ک منتظر جوابی یکسال بهت میگذره.ولی خدا نگذره از بضی‌سونوگ ...

سونوم خوب بود ولی ازمایشش ریسک داد اونم جا مطمعن ندادمش خبرم..الان ۱۲ روزه ۵ کیلو کم کردم هرلحظس عذاب میکشم چراروزا نمیگذره راحت بشم واقعا بارداری خیلی دوران سختیه

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
2731
سونوم خوب بود ولی ازمایشش ریسک داد اونم جا مطمعن ندادمش خبرم..الان ۱۲ روزه ۵ کیلو کم کردم هرلحظس عذا ...

دقیقامنم مثل تو بخدا.بچه اولم بودتجربه نداشتم.بدون مشورت و تحقیق رفتم ی جای اشغالی...بعدا فمیدم ک اون جایی ک من میرفتم کلا کارش همینه یکی درمیون ب همه همینومیگن.

دقیقامنم مثل تو بخدا.بچه اولم بودتجربه نداشتم.بدون مشورت و تحقیق رفتم ی جای اشغالی...بعدا فمیدم ک او ...

سردخترم یجا خوب ازمایش دادم جوابشم خوب بود ولی الان خواستم جای دور نرم خبرم ک پدرم دراومد باهاش

سردخترم یجا خوب ازمایش دادم جوابشم خوب بود ولی الان خواستم جای دور نرم خبرم ک پدرم دراومد باهاش

دورازجونت.نگران نباش من بهت قول میدم که چیزی نیست.جواب سلامتیشو بهم بده حتما🤍

دورازجونت.نگران نباش من بهت قول میدم که چیزی نیست.جواب سلامتیشو بهم بده حتما🤍

باشه عریزم دعاکن زودتربیاد چون وقت سرکلتژم میگذره

باشه عریزم دعاکن زودتربیاد چون وقت سرکلتژم میگذره

عزیزم نتیجه سل فریتونو گرفتین؟ من عدد ntم خوب بود 1.3 ولی آزمایشم ریسک بینابینی سندروم داون داشت که چون بالای 35 سالم دکترم گفت بهتره بری سل فری. حالا شنبه قراره برم آزمایش

دارم از استرس سکته میکنم بخدا

عزیزم نتیجه سل فریتونو گرفتین؟ من عدد ntم خوب بود 1.3 ولی آزمایشم ریسک بینابینی سندروم داون داشت که ...

بله امروز گرفتمش خداروشکر خوب بود ریسک من بالابود شما اصلا نگران نباشین من تامرز سکته هم رفتم

بله امروز گرفتمش خداروشکر خوب بود ریسک من بالابود شما اصلا نگران نباشین من تامرز سکته هم رفتم

خدا رو شکر عزیزم، خیلی براتون خوشحال شدم

منم امروز آزمایش دادم گفتن تا ده روز جواب آماده میشه، دعا کنید برای منم خوب باشه نتیجه

خدا رو شکر عزیزم، خیلی براتون خوشحال شدم منم امروز آزمایش دادم گفتن تا ده روز جواب آماده میشه، دعا ...

خوبه حتما عزیزم اصلا نگران نباش مال من۲۰ روز طول کشید تاجواب اومد