2733
2734
یه تجربه جالب که من دارم، اینه که مهمترین و بهترین هدیه های زندگیم از طرف خداوند ، توی همون دوران سخ ...

من همیشه هر چی یادمه سالیان سال درگیر همین داغونیها بودم.  فامیلامون خونه میخریدن باغ میخریدن ماشین نو میکردن اثاث میخریدن سفر میرفتن من همیشه و همیشه یا مریض و یا خسته و یا درگیر وسایل داغون زندگی بودم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه ی پدر منم همین طوریه..الان که باز نمیدونم چرا قبض برقشون هر دفعه سر به فلک میزنه ..بابای بیچاره هم دستش تنگ...شاید باز وسیله ی برقیشون اتصال کرده معلوم نیست از چیه..شیرهای آبشون همیشه خراب میشه..

سبز ماندن در میان ویرانی ها ریشه میخواهد
2731

ما پارسال اینجوری شدیم. فیوز خونه میپرید داشت خونمون آتیش میگرفت. وسیله ها میشکست مثلا قوری چای سازم ظرف تزئینی هام، چند تا لیوان و ...شکست. تصادف بدجور کردیم فقط ۱۰ میل خرج ماشین شد. خیلی داستان های دیگه. بعد اومدیم رفت و آمد و مهمونی هامونو به حداقل رسوندیم. شرایط بهتر شد. دوباره امسال از بعد عید همش مریضیم و کار همسرم به مشکل خورد و هزار تا داستان دیگه 

ما پارسال اینجوری شدیم. فیوز خونه میپرید داشت خونمون آتیش میگرفت. وسیله ها میشکست مثلا قوری چای سازم ...

حالا فکر کن ما همیشه و چندین ساله درگیر این مدل زندگیه بریز بشکن بسوز خراب شو داغون شو بودیم.  حونمون به لب رسیده. دیشب شوهرم گریه میکرد منم گریه میکردم.    

2740
چندشب پیش اومدم لوله بخریو بکنم زیرشو تمیز کنم.  دیوارو از جا کندم.  خونه مستاجری.  ک ...

برا چشم زخم پرس و جو کن ببین چی بگیری

بعد این لوله رو باید در می اوردی لابد بخاری رو جابجا کردی تکون دادی اونجا کنده شده

حالا فکر کن ما همیشه و چندین ساله درگیر این مدل زندگیه بریز بشکن بسوز خراب شو داغون شو بودیم.   ...

چشم نیست تو زندگیتون؟ ما خیلی حرفا بود. بخاطر حرف زدن نسنجیده ینفر که رفته بود گفته بود برو پذیرایی از فلانی یاد بگیر. ما تااااا کی خیلیا باهامون دشمن شده بودن و هعی مقایسه و رقابت و حرفا و تیکه بود که به ما مینداختن. دیگه منم مهمونی و قطع کردم یکسال. اوضاعمون برگشت. دوباره الان همون داستان ها شروع شده

برا چشم زخم پرس و جو کن ببین چی بگیری بعد این لوله رو باید در می اوردی لابد بخاری رو جابجا کردی تکو ...

عزیزم مگه بچم.  لوله رو کشیدم چرا بخاری رو بکشم.  لوله رو کشیدم تا در بیاد زیرش رو تمیز کنم یهو دیدم گچ بود میپاشه تو سروصورتم تمام خونه و این طرف اون طرف رو تیکه های گچ پاشیده شد😥

عزیزم همه این اتفاقات بد و خراب شدن وسایل خونه و ناامیدی و حس بیماری و حروم شدن پولا به شکرگذاری برمیگرده خدا خودش میگه اگه شکر بگی من بیشتر بهت میدم اما اگه ناسپاسی کنی من هم از همون سفره ای که خودت انتخاب کردی بشینی روش بهت میدم 

عزیزم اینجور که گفتی من فهمیدم تا حالا از خدا بابت داشتن وسایلی که هر روز ازشون استفاده می‌کنی تشکر نکردی بابت لباسشویی سالم بابت یخچال فریزر سالم بابت تیکه تیکه گوشتی که استفاده می‌کنی تو غذات حتی بابت نون و ماستی که همسرت اون روز پولش رسیده بخره و برا ناهار خوردید 

تو انتظار داری وسایل خونه خراب بشه پس همین اتفاق می افته چون تو منتظر خراب شدنشون هستی 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
عزیزم همه این اتفاقات بد و خراب شدن وسایل خونه و ناامیدی و حس بیماری و حروم شدن پولا به شکرگذاری برم ...

عزیزم مگه آدم دیوانه هست انتظار خرابی وسایل رو بکشه 

برای منم این اتفاقات میفته ولی نمیدونم از کجا نشات میگیره 

عزیزم مگه آدم دیوانه هست انتظار خرابی وسایل رو بکشه  برای منم این اتفاقات میفته ولی نمیدونم از ...

یه بار بیا روزتو اینجوری شروع کن که تشکر کنی از خدا بابت یخچال فریزر سالم و ماشین لباسشویی سالم و تلویزیون سالم با ذکر دلیل و تا چند روز ادامه بده

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2706