2737
2734
عنوان

بچه ها چرا صورتم چاق نمیشه؟

387 بازدید | 53 پست

بچه ها من چند سال پیش اضافه وزن داشتم ی چند کیلو کم کردم صورتم خییییییلی لاغر شد و حالا مثلا غذا که میخورم پف می‌کنه یعنی یه خورده صورتم خوب میشه بعدش نیم ساعت که میگذره عین باد کنک برمیگرده به حالت اولیه،صورتم اصلا تکون نمیخوره یعنی بهتر شده یکمی ولی شب می‌خوام صبح بیدار میشم میشه مثل روز اول،غذامم زیاد کردم اما صورتم اصلا هییییچ لطفا یه راه خوب بهم بگین همه راه ها رو هم امتحان کردم🙂🙃

قبلاً خیلی خوشگلتر بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیر خشک و جوانه و ژله سیب زمینی فلان بهمانو بریز دور فقط میتونی تزریق کنی

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2740
[QUOTE=337645393]چند کیلویی؟[/QUOTمن چند سال پیش از 62 به 49 رسیدم الان گفتم صورتم خوب بشه رفتم رو 5 ...

خودتو گول نزن یهو میبینی شدی هفتاد کیلو و صورتت اندازه کف وستته هموز فقط تزریق راهشه

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
وای دقیقا ولی نمیخوام

چاره ای نیست تو اینم ژن لامصب دخیله

2706