2737
2739

امسال کلاس اولی داشتم معلمش معمولی بود از روش های خلاقانه برای آموزش استفاده نکرد 

منتهی اینقدر مادرا و نماینده احترام و .... می کنن من حالم بد میشه

یه سری کادوی روز زن جمع کردن یه سری کادوی عید یه سری دعوتشم کردن رستوران برای تولدش 

هر دفعه هم اینقدر ازش تعریف می کنن که... 

بعد من نمی‌دونم چرا کلا باید اینقدر معلم های ابتدایی رو احترام و تکریم کنیم!

والا امسال خودم پدرم در اومد هر روز فقط کار می کردم با بچه! 

انگار مدرسه نرفت! با کلیپ رفتیم جلو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دقیقا حرف دلم من پسرم کلاس اول برای ریاضی دریق از کلیپ  که اصلا بفهم روش تدریسش  چطوریه یا این مباحث چطوری داره برای بچه ها توضیح میدم مام با همون روش بگیم   ریاضی همون موقع که خودم  تو مدرسه یاد گرفتم براش توضیح دادم 

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜

خب ببین، نمی دونم، دقیقا،چرا شما فقط مشکل داری... ولی خیلی این رفتار و دیدم، و برای اینکه هوای بچه شونو داشته باشن، از اون ور بوم می افتن. اگر هم مخالفت کنی، حرفت و اسکرین شات پیامت و می برن دفتر. 

اگه پول ندی، تو معذوریت می گذارن،ولی بیشتر تو کلاس اول جو گیر هستن، خصوصا اونایی که بچه اولشونه

بعدم رویکرد معلم تاثیر داره، بعضی معلم ها به نماینده میگن و توقع هم دارن

در کل سال تموم شده، دیگه هیچی نگو بگذره بره

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

ولی کادو تولد روز زن و عید،. واقعا دیگه زیادیه.. 

ولی متاسفانه ما استاد رسم و رسوم درست کردن هستیم. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2738
خب ببین، نمی دونم، دقیقا،چرا شما فقط مشکل داری... ولی خیلی این رفتار و دیدم، و برای اینکه هوای بچه ش ...

نه چیزی نگفتم اصلا به کسی ولی برام آزار دهنده ست این رفتارهای افراطی 

چرا اگر واقعا کار معلم خوب باشه من خودم واقعا راضی ام ولی وقتی میبینی دلسوز نیست ....

منم امسال از معلم پسرم راضی نبودم و اعتراض هم کردم به مدیر 

البته مسئله من درسی نبود

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
دقیقا حرف دلم من پسرم کلاس اول برای ریاضی دریق از کلیپ  که اصلا بفهم روش تدریسش  چطوریه یا ...

کلیپ که معلمش نداد سرچ میکردم نت میدید کلا درس دانش واضح نبود 

کاری ندارم ولی معلم دلسوز که کم پیدا میشه لیاقت تکریم و احترام بی اندازه داره ولی بعضی از دبیرها به اون اندازه کافی خوب نیستن و مادر بچه تو خونه همش کمک دست بچه اش هست لازم نیست اینقدر بزرگداشت بشه 

چرا راضی نبودی

صبور نبود از کوره در میرفت راه براهم به بچه ها میگفت لیاقت ندارین 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2706