2737
2734

بیا مامانتو ببین که ۱۰ سال پیرتر شده و چروکهای صورتش انقد زیادن که نمیشه شمزد...بیا باباتو ببین که کمرش خم شده...بیا رضا رو ببین که مث دیوونه ها رفتار می‌کنه..بیا دوستت علی رو ببین که سیگاری شده .‌.بیا مامان بابای منو ببین که هم دومادشون هم کسی که عین پسرشون بوده رو از دست دادن...بیا خواهرمو ببین که همش داره تلاش می‌کنه که من گریه کنم...

بیا منو ببین که حتی نتونستم یه قطره اشک برات بریزم توی این چند روز...بیا منو ببین که تارموهای سفیدم توی این ده پونزده روز به اندازه یه زن چهل ساله شده...بیا منو ببین که روزی دو بسته قرص میخورم...بیا منو ببین که از بعد رفتنت تا الان هیچ جیز درست حسابی نخوردم...بیا منو ببین که عذاب وجدان داره منو می‌کشه...بیا منو ببین که ۹ روز بعد از عقدم تنهام گذاشتی..بیا منو ببین که پسرعموم و همبازی بچگیمم از دست دادم...بیا که دارم میمیرم...

توروخدا برگرد...حسام من...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 

تسلیت میگم 🖤💔متاسفم واقعا امسال 1403 خیلی بد بود من دوتا از عزیز ترین کسلم و از دست دادم و هیچی واسم بد تر از این نبود💔

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هیچ کلمه ایی به زبونم نمیاد که بتونم باهاش باهات احساس همدردی کنم خدا به دلت صبر من اینجا جیگرم سوخت وای به حال تو 🥺🖤

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2738

خیلی متاسفم عزیزم 

خدا به شما و خانوادتون صبر بده روحشون شاد 🖤

حالا هی نق بزن زندگیم این‌جوریه اون‌جوریه! اصن زندگی بالا پایین نداشته باشه و روزای بد نباشه که نمیتونی بگی وای امروز چقدر خوش گذشت!اصن آدمای بد نیان تو زندگیت که نمیتونی بگی دمش گرم فلانی چقدر خوب بود...هوا آلوده نباشه صد سال نمیتونی بگی چقدر هوا امروز خوب و عالیه!میدونی چی میخوام بگم؟سیاهیا نباشن سفیدیا معلوم نمیشن رفیق... از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان، فکرتو مشغولِ اونا نکن!چشاتو ببند و فقط و فقط به سفیدیا و قشنگیایِ زندگی فکر کن و خدا رو شکر کن... ✅                                                                                        انصافا چشامونو خیلی‌وقتا جوری می‌بندیم رو زندگی و قشنگیاش، و غرقِ سیاهیا میشیم، یه حالی واسه خودمون درست می‌کنیم که کاری از دستِ هیشکی برنمیاد و خودِ خدا هم نمیتونه اون لحظه به دادمون برسه...🌪                                                                                                             اکثر آشفتگی انسان ها به خاطر دعاهای بی تاثیر است دعا یعنی از خداوند راهنمایی بگیریم نه اینکه او را راهنمایی کنیم که چه کار بکند 😊😊
عزیزم.خیلی سخته چه بلایی سرش اومد؟

بهش گفتم بیاد بریم دور بزنیم و بستنی بخوریم ، توی اتوبان تصادف کرد...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
2706