2733
2739

متنفرم ازش . کاش ازش حامله نبودم . کاش دست خودم بود ک ازش باردار نباشم . دلم برای بچم میسوزه 💔

دوست ندارم قیافه نحسشو ببینم 

دايم توی لجه باهام . خوتمو کرده تو شیشه . ذره ای درک نداره 

به خاطر ویارهام دعوام میکنه . خواب آلو ک میشم غر میزنه ک چقدر میخوابی باید همین الان بیدار شی 

الان هم حاملم هم سرماخوردم بردم دکتر اما انقدررر غر زد و گفت خرج گذاشتی رو دستم و مراقب نیستی که حالم ازش به هم میخوره .

کاش بمیرم خودم و بچم از دستش خلاص شیم 😔 الان اومدم توی پارک کنار خونه عین غریبا و بی کسا شستم 

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

میخاد گورشو گم کنه خونه مادرش حالم ید بود نتونستم صبح زود بیدار شم الان دو ساعته منه حامله رو دق داده . فرار کردم نشستم تو پارک .که فقط نبینمش ک فقط نشنومش

پول زایمانو بده چی میگه😐 بگو خب خرج مارو کی بده؟ بچه واسه تو نیست مگه مردک؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول زایمانو بده چی میگه😐 بگو خب خرج مارو کی بده؟ بچه واسه تو نیست مگه مردک؟

از الان دنبال زایمان مفته . سرچاشو ببینی !

کدام بیمارستان اصفهان رایگان زایمان میکند .

فلان بیمارستان هزینش چقدره ....

2731
از الان دنبال زایمان مفته . سرچاشو ببینی ! کدام بیمارستان اصفهان رایگان زایمان میکند .  فلان ...

😐 بی خیال مجبوری خودتو با شرایط وفق بدی سعی کن زیاد دم پرش نشی خودت پول نداری؟ 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها کاربر سوم رو گزارش بزنید .

هر‌وقت از شوهرم میگم میاد و درخواست میده . عوضی من درسته خون ب جیگرم ولی توی عوضی کی باشی ؟

تورو خدا این لجنا رو پرت کنید ببرون از سایت

2740

عززیزززممم حالا حرص نخور ،خدا کمکت کنه ،بعد زایمان ببین میتونی مستقل بشی ،خب چرا اینجوری میکنه شوهرت؟؟پول نداره؟؟معتاده؟؟

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
بچه ها کاربر سوم رو گزارش بزنید .  هر‌وقت از شوهرم میگم میاد و درخواست میده . عوضی من درسته خو ...

دوستیش رو رد نزن دیگه نخواسته باشه درخواست دوستی بزنه خودت هم نی نی یار تگ کن هم اینو بگو تعلیقش کنه مزاحم میشه

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

درخواست شو لغو نکن که نتونه دوباره درخواست بده .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

با دکترت هماهنگ کن تا با شوهرت حرف بزنه و بگه حال جنین و مادر خوب نیست باید بیشتر استراحت کنی و حواسش بهشون باشه ی خرده اصطلاح قلمبه سلمبه هم بگه خلاصه ی کم بترسونتش

2706