2733
2739
عنوان

صبحانه خفن چی درست میکنید معمولا ؟

904 بازدید | 78 پست

هوس کله پاچه کردم شوهرم میگه دیگه الان چیز خاصی ندارن خوشمزه هاشو بردن و خوردن انداخت یه روز دیگه 

یه کم سوسیس دارم ، تخم مرغ هم هست لوبیا تازه خوردیم میلم نمی‌کشه شما ها معمولا بخواین صبحانه مایه بذارید چی درست میکنید ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

فقط کره  مربا در حد چند لقمه

سر صبح سوسیس و ...؟

یه گرم به وزنم اضافه بشه خودکشی می‌کنم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

ویار که نیستی.حلیم یا عدسی آش بگیر

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706