2737
2739
عنوان

دوستم همیشه میگه مواظب شوهرت باش

| مشاهده متن کامل بحث + 1696 بازدید | 60 پست
خیلی حس بدیه  نمیدونم میتونی درکم کنی  وقتی اینجوری حرف میزنه انگار بهم میگه شوهرت دوستت ...

اصلا اهمیت نده ،به یه چرت بگیر،اگه چیزی پیش نیومده حق نداره همچین حرفی بزنه،اگه چیزی پیش اومده هم باید رک بهت بگه ،این قایم موشک بازیا چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگه کنار هم خوابیدن نوازش آروم که این حرفا نداره 

بخدا بارها  بهش میگم بغلم کن ، میگه باشه ولی دست نمیزنه بهم😭😭😭 

من فقط دارم خورد میشم

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

عزیزم بد به دلتون راه ندید مردها باید روزهای سخت پای همسرانشون وایسن زندگی که همش گل و بلبل نیست پس فردا حاملگی و زایمان و هزار مشکل دیگه این ها مجوز خیانت نیست به هردلیلی نتونستید رابطه داشته باشید اصلا مهم نیست این ده روز رو برای سلامتیتون رعایت کنید و به دوستتون هم رک و مستقیم بگید دلیلش برای زدن این حرف ها چیه اگر بهونه آورد فاصله بگیرید و شما الان متاهلید فقط زمانی که همسرتون منزل نیستند دوستاتون رو دعوت کنید

2740
بگو بیا پشمت بمال یا یه چیزی لباس تحریک کننده فلان اینا

صب کن عکس بذارم چجوری لباس میپوشم

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

از روز بیمارستان که میخواستن مرخصم کنن آرایش داشتم تا به امروز

بهترین لباس هامو پیشش میپوشم

2706