2737
2734
عنوان

وضع مالی خواستگار خواهرم

913 بازدید | 50 پست

سلام برای خواهرم خواستگار اومده طرف 27 سالشه

سه چهار تا خونه داره یکیش خودش میشینه سه تاش که تو جنوب تهران هست رو داده اجاره

یک ماشین بین یک و نیم تا 2 میلیاردی داره

شغلش هم تولیدی داره

یه مقداری هم سرمایه داره که جنس می‌خره از یک شهر میبره شهر دیگه میفروشه یعنی یه جوری تجارت درون مرزی انجام میده

درآمدش هم ماهی 45 تومن

مدرک تحصیلیش هم فوق لیسانس

اهل سیگار و قلیون و..... نیست اصلا

دوست صمیمی داداشم هست داداشم میگه تا حالا با دختر دوست نبوده

همه این ها رو بدون اینکه هزار تومن از باباش بگیره میگفتن خریده

وضع مالی باباش هم در حد 30 تا 40 میلیاردی داره

خواهرم شک افتاده میگه موقعیت بهتر شاید نصیبم شد

نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکوت میکنم و تاپیک را ترک میکنم 🤣🤣🤣

تو لایق شادی هستی 🦧قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2731

موقعیت بهتر مثلا ترامپ بیاد خواستگاری؟🙄

دیگه همینی که هست 

چند سالشه خواهرت؟

از نظر تحصیلات و ظاهر به این اقا میادش؟

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
اخلاقش خوبه داداشم میگه 

داداشت از جنبه رفاقتی گفته خوبه باید خودتون بررسی کنید بعدم الان تو همین سایت خیلی ها هستن با حقوق 10-12تومن با بچه زندگی میکنن مگه خواهرت میخواد چیکار کنه؟طرف 45تومن حقوقشه برای دونفرشون کافی نیست؟

ببخشید رک میگما خودتون و خیلی دست بالا گرفتید

2706