2733
2739
عنوان

خواهشا بیاین

218 بازدید | 12 پست

هفته نهم بارداری هستم ولی حالم خیلی بده حالت تهوع شدید دارم که استفراغ میکنم دیروز رفتم دکتر بهم دميترون 4و ویتامین ب6داده ولی فایده ای نداره نمیدونم چيکارکنم خسته شدم 

نذار معدت خالی باشه .. نون سوخاری بخر دائم یه کوچولو بزار دهنت ... مخصوصاً شبا حتماً بالا سرت باشه که اگه بیدار شدی بخوری ... صبح قبل ازینکه هرکاری بکنی یه تیکه نون سوخاری بخور ... خیلی تاثیر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو به دکتر بگو فایده نداشته قرصتو عوض کنه برات،  برا من دمیترون خیلی خوب بود وقتی میخوردمش دیگه بالا نمیاوردم تا ماهه سوم روزی سه تا هم میخوردم الان شده روزی یکی،

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

عزیزم از غذاهایی که طبع سرد داره دوری کن.آب یخ نخور.آب تهوع رو خیلی زیاد میکنه.دمیترون هم یبوست آوره اگه مستعد یبوستی نخور چون وقتی شدید بشه تحملش از تهوع سخت تره.

میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡

وای درکت میکنم عزیزم منم تو دوران بارداریم تهوع شدید داشتم کلا بدترین روزای عمرم بود دمیترون میخوردم فایده نداشت فقط یادمه دکترم یه قطره گیاهی زنجبیل داد حالمو بهتر کرد یعنی اگه روزی ده بار بالا میاوردم قطررو میخوردم پنج بار بالا میاوردم

2738

عزیزم صبح قبل از صبحانه بیسکویت زنجبیلی بخور خیلی حالتو بهتر میکنه البته اول مبارک باشه ان شاءالله بسلامت بیاد بغلت

💔❤باید از سمت خدا معجزه نازل بشود..تا دلم..باز دلم ..باز دلم..دل بشود💔❤

سه ماه اول تموم بشه خیلی بهتر می شه

من مامانم خیلی بهم سیرابی شیردون گوسفند دادچون سرشار از ب۶ هستش از تهوع جلوگیری می کنه

گرسنه نمون اصلا حتی اگ بعداز خوردنش بالاش بیاری بهتره تانخوری