2737
2734

بجز اصلاح صورت😂 هرکیو میبینم یکاری کرده یا دندوناشو یا لب یا بینی یا بوتاکس زده یا ابروهاش میکرو کرده یا... من بجز اصلاح هیچکاری نکردم ۲۳ سالمه و متاهلم . دخترای دبیرستانی بیشتر از من به خودشون رسیدن 😂بجز من کسی هست که هیچکاری نکرده باشه رو اندام و صورتش؟

چرا نباشه؟ من تاحالا حتی موهامو رنگم نکردم

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من حتی اصلاح هم نمیتونم بکنم صورتم جوش میزنه

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2740

من هیچ کاری بجز اصلاح و رنگ مو نکردم.

حتی تا حالا کاشت ناخنم نرفتم

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
من اصلاح هم نکردم حتی باورت میشه😐😂عکسم بذارم نظر بدی 

بذار😂

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
چرا نباشه؟ من تاحالا حتی موهامو رنگم نکردم

اخه والا هرکیو میبینم یه کاری کرده توو صورتش حتی از اقوام که قبلا مخالف بودن و پولی نداشتن طلاهاشون فروختن و مثلا زدن توو کار زیبایی دندون. گفتم شاید نسل مثل من منقرض شده

2706