2737
2739
عنوان

شک به همسر

219 بازدید | 20 پست

اون خانوم های که فکر میکنن همه به شوهرشون نظر دارن چیه 

والا شوهر شما برای شما آدم خاص و جالبیه برای ما یه آدم معمولیه

ضمنا هر چی رو این مسائل حساس باشی بدتره این چیزا به خودت و زندگیت جذب می‌کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما متاهلی یا مجرد؟ 

من 15 ساله ازدواج کردم تا یه رفتار خیلی تابلو از همسرم نبینم شک نمیکنم الکی تازه خیلی هم شوخ طبعه ولی بعضی زنا یه پرنده ماده از کنار سوهرشون رد بشه حالشون خراب میشه 

2740
کاش اول سالهای ازدواج میدونستم تحفه ای نیست  هوا برش داشت  من الان بزور خودم نگاهش میکنم ...

بله اتفاقا منم یه نفر میشناسم اینقدر رو این موضوع حساسه شوهرشم با همین موضوع حالا باشوخی دست می‌زاره رو نقطه ضعفش 

15 ساله ازدواج کردم کسیو نمیشه به زور نگه داشت فقط این رفتار ها جری تر می‌کنه آدما رو

اره دقیقا منم با حرفات کاملا موافقم اصلا همین رفتار باعث میشه مردا بیشتر توجه کنن به بقیه 

اینکه میگم حس مالکیته نمیگم این حس درسته اونم بالاخره ادمه اگه بی شرف باشه بخواد خیانت کنه میکنه با این چیزا جلوش گرفته نمیشه 

من 15 ساله ازدواج کردم تا یه رفتار خیلی تابلو از همسرم نبینم شک نمیکنم الکی تازه خیلی هم شوخ طبعه ول ...

حرف شما درسته ولی خب همون حسی که آقایون به خانومشون دارن، خانوما هم به شوهرشون دارن

البته صحبت معمولی مشکلی درش نیست بنظرم 

ولی خب خیلیا همین صحبت معمولی رو میکشن جای دیگه 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
بله اتفاقا منم یه نفر میشناسم اینقدر رو این موضوع حساسه شوهرشم با همین موضوع حالا باشوخی دست می‌زاره ...

من الان اصلا ذره ای برام مهم نیست اون اوایل بود

ازش از همه نظر بهترم چرا باید نگران باسم

نبودم خدا نگهدارش بره باد بیاد

اره دقیقا منم با حرفات کاملا موافقم اصلا همین رفتار باعث میشه مردا بیشتر توجه کنن به بقیه  این ...

عارع واقعا احمق که نیست یه جوری این کار رو می‌کنه اصلا از رو لج که تو نفهمی باید اینجور خانوم ها رو خودشون کار کنن تراپی برن حالا یکی دو سال اول شاید کمی طبیعی باشه ولی نه تا آخر عمر پیر اون شوهر در میاد بدبخت

من الان اصلا ذره ای برام مهم نیست اون اوایل بود ازش از همه نظر بهترم چرا باید نگران باسم نبودم خدا ...

منم میگم کسی که میخواد بره حتما لیاقتشه باید بدرقش کنی آدم باید عزت نفس داشته باشه

حرف شما درسته ولی خب همون حسی که آقایون به خانومشون دارن، خانوما هم به شوهرشون دارن البته صحبت معمو ...

نه در حد اینکه حالش بد بشه همسرش با یه خانوم متاهل سلام علیک معمولی کنه

2706