2737
2739
عنوان

شما آدم کینه ای هستید؟

215 بازدید | 41 پست

شده کسی اذیتتون کنه ولی بعد از سالها فراموش نکنید؟ 

من اینقدر کینه ای هستم که فراموش نکردم علاوه بر این احساس بدجنسی میکنم هر وقت گرفتاری یا مشکلی برای این شخص پیش میاد کلی خوشحال میشم 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

نه

من حتی طرفو سریع میبخشم

ولی دیگه قطع رابطه میکنم که ازش ضربه نخورم

ولی اگه ی روزی بفعمم طرف مشکلی براش پیش اومده بجااین خوشحال شم دلم برا طرف میسوزه ازخدامیخوام مشکلشو حل کنه

ومتاسفانهه هرچی میکشم ازهمین مهربونی الکیمه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بنده ن تنها کینه ای هستم 

بلکه پاش بیفته پارش میکنم 

جلوم زنده زنده آتیش بگیره هم با لبخند چیپسمو میخورم تا جون دادنشو ببینم 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

کینه ای هستم. 

از ته دل براش کاری انجام نمیدم. به ظاهره کارام

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
همه همینن ..البته بستگی داره چیکار کرده باشه طرف

واقعا حتی اینکه مشکلی براش پیش بیاد هم خوشحال میشن من فکر میکنم خودم زیادی بدجنسم ولی بقدری این شخص اذیتم کرد که دست خودم نیست ببینم مشکل داره کلی خوشحال میشم 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

اصلا اصلا اصلا

ঔৣههههعــــههـهـههههه من انقــد دقیق به جزئیات زندگیم توجه نمی کنمکه تو مثل اشعه ایکس زوم کردی رو استخون بندی زندگیم!  غم ها ارزش جنگیدن ندارند! رهایشان کنید غم ها آنقدر خسته اند  که با کمترین بی توجهی  از پای در می آیند برای شادی بغل باز کنید و با امید زندگی کنید . . . . . ♡ قُدّرَتْ عهههههههههههههههههه..................
2706