2726
عنوان

کجا میزارید؟؟

888 بازدید | 24 پست

نایلونهای میوه یا استفاده شده رو که بعد بخوایید برا نایلون   زباله ای یا هر کار دیگه استفاده کنید رو کجا نگهداری میکنید؟؟

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه کشو مخصوص نایلون دارم میذارم اونجا

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2728

اگر تمیز و سالم باشن برای سطل زبالهء کابینت ازشون استفاده میکنم

بالای قسمتِ بالای سبدِ سیب زمینی و پیازم یه کشو هست که مالِ این کاره😊

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

من یه کشو دارم میذارم اونجا،ولی وقتی میبینم تعداد زیاد شده،میذارم در سبد بازیافت که ببرند.برای سطل زباله آشپزخانه که بیشتر زباله های خونه رو تشکیل میده حتما از کیسه زباله استفاده میکنم که اگر زباله آب داشت چکه نکنه تو سطل.و پلاستیک های بزرگ که فروشگاه هنگام خرید بهم میده،میذارم برای جمع آوری مواد بازیافتی.

اول كه سعي ميكنم كيسه كمتري از مغازه ها بگيرم

بعد هم يه كشو دادم كنار براي اين نايلونها

كوچيك ها رو توي پوشك بچه ميزارم

بزرگها رو هم اگر اندازه باشه ميزارم توي سطل زباله

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
یه سبدایی هست پلاستیکیه مث جانایلونیهای امام زاده ها سوراخ سوراخه واسه همین کار ساخته شده پلاسکوییها ...

آره،مادرم از اینا داره،البته ۱۲ سال پیش از خارج خرید،ایران هنوز نبود. اما یکدفعه یه پلاستیک میکشی بیرون،میبینی اون سایزی نیست که میخوای،هی دوباره باید بذاری جاش و... من تو کمد راحت تر پیدا میکنم سایز دلخواهم رو برای کاری که لازم دارم

2706