2733
2734

حساسیت یا چیز دیگه

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرما خورده بود دو ماه قبل  داشت خوب میشد دوباره یک ماه قبل سرما خورد کلا سرفه داره همش

چند سالشه؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

دارو استفاده نمیکه

پسرت چند سالش هست 

گل پنیرک برای سرفه خوبه از عطاری بگیر دم کن بهش بد

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2738

عزیزم سیب زرد شیرین رو بزار بخار پز بشه بده بهش بخوره. خیلی سینه رو نرم میکنه

یا میتونی پیاز رو بزاری خوب بپزه بعدش عسل مرغوب روش بمال بدی بخوره.

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
انتی بیوتیکه؟  خودمم تو ذهنمه به دکترش بگم انتی بنویسه براش

ببین عزیزم پسر من شیش سالشه هزارتا دکتر بردمش هیچی به هیچی.....ولی یه دکتر بردمش فوق تخصص بود این قرصو براش نوشت مخصوص عفونت های باکتریایه خدایی یه هفته نشده خوب شد جالبه خودمم سرفه میکردم...از وقتی اومدیم اهواز آبو هواش خرابو کثیفه مریض شدیم

ماگذشتیم و گذشت آنچه تو باما کردی...توبمان و دگران وای به حال دگران.....😔
عزیزم سیب زرد شیرین رو بزار بخار پز بشه بده بهش بخوره. خیلی سینه رو نرم میکنه یا میتونی پیاز رو بزا ...

نه آنتی بیوتیک اصلا چیز خوبی نیست متاسفانه تو ایران مثل نقل و نبات برای بچه ها تجویز میکنن دکترها.

من هر وقت پسر دو سالم سرما بخوره اصلا آنتی بیوتیک نمیدم.

به جای چرک خشک کن هر ۸ ساعت بهش پونه و آویشن دم کرده با عسل میدم. 

آب سیب هم مدام بهش میدم چون قدرت دفاعی رو خیلی بالا میبره.

روغن بادام شیرین هم خیلی برای سرفه خوبه

آنتی بیوتیک نیست آنتی برای ویروسه معمولا پسرم بیش از ده تا پنی براش زدیم ولی دریغ از یه ذره تغییر دوماه شبو روز نداشتیم هردومون هم من هم پسرم

ماگذشتیم و گذشت آنچه تو باما کردی...توبمان و دگران وای به حال دگران.....😔

سرفه هاش دایم نیست بچه ها

مثلا توی روز سه چهار بار

بعضی وقتا خشکه بعضی وقتا خلطی

توی خوابم اصلا سرفه نداره بیشتر وقتیه که جیغ و داد و شیطنت میکنه یا زمانی که از خواب بیدار میشه

دارم دیوونه میشم به خدا

2706