2737
2739
عنوان

بارداری بعداز بیرون آوردنiudچه مدت طول میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 21 پست
عفونت رحم، عفونت لوله‌های فالوپ، عفونت تخمدان و عفونت دهانه رحم؛

مرسی بابت جواب خداروشکر تا الان ازاین بیماریا نداشتم

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
مرسی بابت جواب خداروشکر تا الان ازاین بیماریا نداشتم

خواهش میکنم؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم سه چهار ماه بعد برداشتنش باردار شد.

مرسی نگرانیم رفع شد

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2728
آخه چند نفر بهم میگن چن سال طول میکشه ترسیدم گفتم اگه اونطورباشه دربیارم به خاطره این پرسیدم😑

من هشت ماه بعدش باردار شدم، یکم تنبل کرده بود تخمکام رو

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
من هشت ماه بعدش باردار شدم، یکم تنبل کرده بود تخمکام رو

چندسال گذاشته بودی؟