2703
2553

سلام دوستانی که تجربه IUD دارن میخواستم بدونم بعداز درآوردنiudچه مدت طول کشید تاباردار شن؟

iudمن مسیه ۱۰ساله ست.میخوام دوسال دیگه دربیارم.

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترخاله شوهرم سه ماه بعدش باردار شد

چه خوب😃

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2720
حالا شما دو سال دیگه فکر کن  😆

آخه چند نفر بهم میگن چن سال طول میکشه ترسیدم گفتم اگه اونطورباشه دربیارم به خاطره این پرسیدم😑

نه بابا چند سال چیه. مال منم از این معمولیا بود خونریزیو لکه بینیم زیاد بود. دکترم گفت درار برات میرنا بذارم. ۱۴ اسفند دراوردم و قرار شد ماه بعد که پریود میشم برم برام بذاره که بلافاصله حامله شدم.

نه بابا چند سال چیه. مال منم از این معمولیا بود خونریزیو لکه بینیم زیاد بود. دکترم گفت درار برات میر ...

ای جان😄نی کوچولو چه فرزبوده

چندسال گذاشته بودی؟بچه دومت بود؟

2714
۴ سال بود. آره بچه دومه. شوهرم میگفت فقط دعا کن دختر باشه تا ببخشمت که خداروشکر دختره

انشاالله صحیح و سالم بیاد بغلت😊

بعد از خارج کردن IUD، تا یکسال بارداری صورت میگیره به شرطی که دچار بیماریهای عفونی لگن نباشید؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
بعد از خارج کردن IUD، تا یکسال بارداری صورت میگیره به شرطی که دچار بیماریهای عفونی لگن نباشید؛

عفونی لگن چیه؟😐

یکم دیگه سبزی خوببب سرخش کن که به سیاهی بزنه بریز توش و یکم رب انارم بزن تاهم تیره شه هم طعم بگیره&n ...

جااان؟!!!!

یکم دیگه سبزی خوببب سرخش کن که به سیاهی بزنه بریز توش و یکم رب انارم بزن تاهم تیره شه هم طعم بگیره&n ...

واااای سوتی 😲😲😲😲

ببیخشید واسه تاپیک بغلی بود اشتباه شد 😂😂😂😂

احترام برای کسایی هست که لایقش هستند نه طالبش 
عفونی لگن چیه؟😐

عفونت رحم، عفونت لوله‌های فالوپ، عفونت تخمدان و عفونت دهانه رحم؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706