2752
2734
عنوان

اثرات دعا کردن

1015 بازدید | 161 پست

ی نفر میگفت دعا هیچ اثری نداره .⚘⚘⚘⚘

میگفت چ بخونی چ نخونی اتفاقی ک خدا رقم زده میفته.

ولی ب نظر من خدا ب هر چیزی قادر و تواناست.

دعا برای حوائج مثل باد برای بادبان کشتی لازمه.

جایی خوندم ک نوشته بود وقتی دعا کنی دعا برمیگرده ب قبل از تقدیر ینی میتونه سرنوشت انسان رو هم تغییر بده.

ی سریا بهش میگن قانون جذب ی سریا میگن ورد ی سریا میگن نیایش هر کی ی اسمی روش میزاره ولی در حقیقت همشون یکین.

شما از اثرات دعا چی میدونید دوستان.⚘⚘⚘⚘

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘

سلام

لطفا اگه براتون مقدوره برا شادی روح مادری که بعد سالها امشب جگر گوشش رو اون دنیا بغل میکنه صلوات یا فاتحه بفرستید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راستش من اعتقادی ندارم البته احترام میذارم به عقیده متفاوت شما ولی کلا زندگی بهم یاد داد که هدف گذاری، برنامه ریزی، اقدام، تلاش و استمرار تو رو به خواسته ت میرسونه چه دعا کنی چه نکنی

راستش من اعتقادی ندارم البته احترام میذارم به عقیده متفاوت شما ولی کلا زندگی بهم یاد داد که هدف گذار ...

همه اینا لازمه

ولی وقتی زندگیت ی جاهایی قفل میشه فقط دعا میتونه این گره رو باز کنه.

راستش من اعتقادی ندارم البته احترام میذارم به عقیده متفاوت شما ولی کلا زندگی بهم یاد داد که هدف گذار ...

حالا من ب دعای منفی و طلسم و .. اعتفاد نداشتم اصصصصلا

ولی ی اتفاقاتی دیدم ک ایمان اوردم

دعا تاثیر داره

چ قرانی 

چ شیطانی

من ب یقین رسیدم.

آره دعا سرنوشتو تغییر میده. حتی اگه بلایی برات مقدر شده باشه. چقد پیامبران الهی هم دعا میکردن. حضرت ...

من واقعا ایمان دارم بهش.

تو همین سایت ی نفر ی بیماری لاعلاج داشت چله برداشته بود رفته بود دوباره آزمایش داده بود گفته بودن خطای پزشکی بوده.

خود پزشکا خود غسالا یا .. ی چیزایی تعریف میکنن آدم میگه خدایا تو چقدر عجیبی تو چقدر بزرگی.

سلام لطفا اگه براتون مقدوره برا شادی روح مادری که بعد سالها امشب جگر گوشش رو اون دنیا بغل میکنه ...

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾به نام خداوند رحمتگر مهربان (۱) 
الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾ستايش خدايى را كه پروردگار جهانيان (۲)

الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾رحمتگر مهربان (۳)

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾[و] خداوند روز جزاست (۴)

إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾[بار الها] تنها تو را مى ‏پرستيم و تنها از تو يارى مى‏ جوييم (۵)

اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَ ﴿۶﴾ما را به راه راست هدايت فرما (۶)

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالِّينَ ﴿۷﴾راه آنان كه گرامى‏ شان داشته اى نه [راه] مغضوبان و نه [راه] گمراهان (۷) 
2706