2733
2734

خدا شاهده اگه قصد یک ذره توهین داشته باشم ولی واقعیتش روی خود من تأثیر اجتماعی بد گذاشته اینجا. خانمهایی که اینجا می بینم تاپیک میزنن همش از این که شوهرشون با فلان دختر یا زن فامیل حرف زده و اینا ناراحت شدن و حتی کارشون به دعوا و اعصاب خوردی کشیده حرف می زنن. خیلیاشون هم از همکارای جنس مخالف شوهرشون می نویسن. بیشترشون دیدم عکس پیامی که بین شوهره و فلان خانمی که آشنا یا فامیل یا همکار یا هر چی هست رو می ذارن و خیلی گنده می کنن قضیه رو. فاجعه بیشترش وقتیه که طرف اومده از زن همسایه هم نوشته. مثلا یه بار خوندم یه خانمی نوشته بود من نبودم چرا زن همسایه نذری آورده دم در خونه برای شوهرم. من نمی گم همه این خانمایی که اینا رو می نویسن حق ندارن. خیلیاشونم ممکنه حق داشته باشن ولی یه چیزی که میخوام بگم تأثیر بدیه که این موضوع روی رفتار اجتماعیم با جنس مخالف گذاشته یا داره می ذاره.

من قبلا توی محل کار خیلی عادی حرفامو می زدم هر وقت کار اداری و البته رسمی پیش میومد خیلی راحت پیام می دادم با آقایون فامیل سلام و احوال پرسی مو عادی می کردم الان مدتیه این سایت می بینم داره خیلی خیلی روم اثر میذاره. مثلا وقتی سر کارم یه همکاری چیزی می پرسه عادی رفتار نمی کنم سعی میکنم متعصبانه برخورد کنم. یا حتی وقتی که سر کارم ازم می خوان به یه همکار زنگ بزنم (چون به شغلم مربوطه) تصویر گنده یه زنی میاد توی ذهنم که از اون ور خط کمین کرده تا بشنوه یه خانم که پشت خطه میخواد به شوهرش چی بگه یا احتمالا بعدش دعواشون بشه و بازخواست بکشه از شوهره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خلاصه اینکه احساس می کنم نی نی سایت از این نظر اصلا محیط سالمی حداقل برای من نبوده. ضرر این سایت از منفعتش بیشتره شاید نه فقط توی این مورد که خیلی از موارد دیگه که من تجربه اش نکردم فعلا خدا رو شکر

اسمش حسادت زنونس دیگع 

من وقتی دیدم این قدر هم جنسام سر این چیزا اذیت میشن هم پوششم رو تغیر دادم هم رفتارم با آقایون محتاط تر شده

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
2706