2410
2553

سلام دوستان دوستی دارم که با کشمکش زیادی ازدواج کرد واز حمایت خانواده خودش و شوهرش محرومه و باهمسرش زندگی سختی رو میگذرونه... اون یه پسر یکسال و یک ماهی داره که از تولد شیرخشکی بود الان تصمیم گرفته که شیرپاستوریزه رو‌جایگزین شیرخشک کنه اما من بهش گفتم که به رشدش آسیب میزنه برای همین اینجا مطرح کردم ببینم نظرشما دوستان چیه؟؟تا دوستم بتونه تصمیم بهتری بگیره

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تا جايي ك من ميدونم  و از دكتر شنيدم از ي سال ب بعد شير پاستوريزه بهتر از شير خشكه

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

دوستم و شوهرش چون بی هیچ حمایتی شروع کردن زندگی سختی رو میگذرونن واز  لحاظ مالی درفشارن و یه بارداری ناخواسته باعث شده که الان یه پسر یکساله شیرخشکی براشون دغدغه مالی بیشتری بیاره بنظرشما این دغدغه مالی دلیل موجهی است که یه بچه فقط باشیر پاستوریزه تغذیه بشه...لطفأ دوستمو ارشاد کنین خاموش میخونه شمارو

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2714

عزیزم شما تخصصی درباره تغذیه و رشد نوزاد دارین؟ همه بچه های معمولی میتونن از یک سالگی شیر گاو بخورن چرا فکر کردین این.موضوع اخلالی در رشد بچه دوستتون ایجاد میکنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

يك سال خيلى زوده بزرگ كه بشه هم از لحاظ وزنى هم از لحاظ ايمنى بدن آسيب ميبينه من ديدم كسيو كه دقيقا ١٤ سال پيش دقييييقاااا به خاطر همين موضوع شير خشك بچسو قطع كرد الان كه اين دختر بزرگ شده واقعاااا ضعيفه،به خدا حيفه

چشام تاره تارو دلم روشنه،دلم روشنه چون خدا با منه
مخالفت خانواده ها به نوع شیری که بچه میخوره ربط داره آیا؟    

بله عزیزم چون مجبور شد علیرغم میلشون ازدواج کنه وبه دلیل استرس وافسردگی که حین زایمان تنهایی که داشت شیرش خشک بشه(البته این نظر خودشه بنظرمن اگه تلاش میکرد شاید لازم به دادن شیر خشک نبود)الان هم به دلیل همین سختی هاست ک داره شیرشو عوض میکنه

فقط در كنارش بايد غذا هم بش بده حتما 

از چند  نوع ميوه يكي دوتا در هفته بگيره فكر نكنم زياد خرج داشته باشه

خدابزرگه و انشاالله دست و بالشون باز ميشه توكل كنن ب خدا.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

خوب از يك سال به بعد ميتونه شير پاستوريزه بده !!مانعي نداره 

حالا ب هر دليلي!!!!

من شير دادن دوست نداشتم و فقط يك ماه اونم روزي يك وعده شير دادم و واضحن شيرم خشك شد و بعدش شير خشك دادم

از يك سالگي هم ميخوام پاستوريزه بدم

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
عزیزم شما تخصصی درباره تغذیه و رشد نوزاد دارین؟ همه بچه های معمولی میتونن از یک سالگی شیر گاو بخورن ...

تخصصی ندارم اما من فکر میکنم رشدش با اختلال مواجه میشه و دوستم اینجور فکر نمیکنه دلیلش هم اینه ک مگ قدیم شیرخشک بوده

2706