2733
2734

آخرین بار که همسرم با مامانم داشت حرف میزد گفت هروقت بخواد میام دنبالش ... 

حالا واقعا من باید خودم بگم بهش ؟

یعنی اون نباید دلش تنگ بشه واسم ؟

حتی توی این ۴ روز یه زنگ به من نزده 

یه خبر ازم نگرفته 

چرا واقعا 🤔

همش داره این فکر توی سرم بالا پایین میشه که احمق نباش اون بود و نبود تو واسش مهم نیست و ذره ای اهمیت نداری واسش 💔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد میخواد یکمی از فضا دور بشی روحیت بیاد سرجاش 4 روز ک هیچی نیست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

شوهرت روبه نبودنت عادت نده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من دوسال خونه مادرم هستم ، اومده بودم قهر که تغییر رفتار بده خسته شدم هیچ‌موقع نمیومدم ولی گفتم یه تلنگر نیاز داره،ولی از خداش بود و الان دو سال که من شهر مادریم و اون هم شهر خودش،اگر مثل همسر من باشه و غرور داشته باشه نمیاد 

من‌تو پروسه طلاقم 

2706