2733
2734
عنوان

بچه ها دارم سکته میکنم بیایید

279 بازدید | 21 پست

مبلای کوفتیم رو بار زدیم

اون آقاعه که مبلا رو بار زدیم به ماشینش پاشده با مبلای من رفته ختم تا بعد راه بیفته😐

قلبم داره ایست میکنه😭

مبلامو خونم نیومده بردن ختم😭😭😭😭وای چه خاکی بریزم سررررم بچه ها به دادم برسید دارم سکته میکنم

آخه چرااااااا اول کاری برده همچین جایی😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وای بابا حساس نشو

اینجوری تا آخرش هم از چشمت میوفتن

بعدشم اون ماشینشو یه گوشه پارک می‌کنه خودش می‌ره ختم 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بعد ب دلت راه نده..مبلارو آورد صدقه بده یدونه...

همون مبلارو ساختنی ممکن بود نجار یا حالا سازنده یا حتی خیاط پارچش و...هم مراسم ختم رفت باشه و بیاد درستش کنه...ب این مسائل کم اهمیت فکرنکنی...از مبلات لذت ببر...

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
2738
از چشمم افتاد😭😭😭😭😭😭😭😭

وای خدا خودتو اذیت نکن

به صاحب مبل فروشی زنگ بزن و بگو بار رو برگشت زدی برای تعویضش میری

به همین راحتی 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
بعد ب دلت راه نده..مبلارو آورد صدقه بده یدونه... همون مبلارو ساختنی ممکن بود نجار یا حالا سازنده ...

طرف بره مراسم ختم بیاد یه چیزه

مبلو ببری مراسم ختم یه چیز😭😭😭😭😭من چه خاکی سرم بریزم ۱۲۰ میلیون پول مبله بندازمش آشغالی؟😭😭😭😭😭😭خاک شد سرمممم

طرف بره مراسم ختم بیاد یه چیزه مبلو ببری مراسم ختم یه چیز😭😭😭😭😭من چه خاکی سرم بریزم ۱۲۰ میلیون ...

عزیزم اصلا بد ب دلت راه نده...ممکن بود حتی نفهمی..چون مطلع شدی الان ناراحتی...

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
طرف بره مراسم ختم بیاد یه چیزه مبلو ببری مراسم ختم یه چیز😭😭😭😭😭من چه خاکی سرم بریزم ۱۲۰ میلیون ...

ابجی توفکرمیکنی خودمون نمیمیریم یا مثلا اون مرده بدبخت نشسته رومبلات این ته طرزفکره انگاره ۵۰۰سال پیش افکارت 

عزیزم مبلات که رسید خونت اول یه صدقه بذار کنار بعدشم یه اسفند دود کن

دیگه ام بد به دلت راه نده

هر قدر بیشتر کشش بدی خودت بیشتر اذیت میشی

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
2706