2733
2734
عنوان

سلام دوستان قشنگم میخوام امشب ۲۰۰ تا استغفار انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه حاجت دل منم بخون حنانه  ایشالا مشکلت حل شه حمد میخونم برات

حنانه جان چشم حتما اگه لایق باشم و خدا صدامو بشنوه قطعااا دعاگو هستم ،میشه بنده هم دعا کنی ب خدا ناامید دارم میشم 

2731

شفای فرزادم،خواهش میکنم😔

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
برات آیت الکرسی خوندم عزیزم حاجت منم تقریبا محاله ایشالله فقط درست بشه

مررسی مهربونم مرسی خوش قلبم ،از خدا میخوام ب زودی زیر تاپیکام بیای بگی حاجتت روا شده دلم شاد شه

الهی فدای تو بشم من خیلی خوبه ک دارمت انشاالله دست ب سنگ میزنی طلا شه خوشگلم ،ابجیم میسه ب خدا بگی ا ...

عزیزه دلم همه ی اینایی ک گفتی تا قبل از این ک ب دست من برسه خدا دلتو خوند و شنید .و ان شاالله دلت رو شاد میکنه و دعاهات رو مستجاب

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
شفای فرزادم،خواهش میکنم😔

قشنگمم چشم حتما دعا میگنم اقا فرزاد حالش عالی شه و شفا بگیره و حضرت علی انشاالله پادرمیونی کنه و شفا بگیرن ،خوشگلم تونستی بنده هم دعا کن 

انشالله حاجت روا بشی همین فردا خبر خوبی بهت برسه گل قشنگم💋❤

الهی فدای دل پاکت مهربونم خیلیی خوش قلبی ❤️😍😍عزیزز دلم اگه لایق باشم از ته دل دعا گوتم ،خوشگلم خیلی ناامیدم لطفا میشه دعام کنی با دل پاکت میترسم نرسم میترسم مشه امیدم کمه

قشنگمم چشم حتما دعا میگنم اقا فرزاد حالش عالی شه و شفا بگیره و حضرت علی انشاالله پادرمیونی کنه و شفا ...

محتاجم به دعا،انشاالله به حاجت دلت برسی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706