2752
2734
عنوان

خداهم پولکیه..

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 70 پست
خدا خودش درد داده درمون هم میده  آره خدا با همه چی امتحان می‌کنه.فقط باید شاکرباشی تا معجزه رو ...

ممنونم عزیزم درسته شاید من عجولمم‌،،اتیسم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هست اگ نبست چرا بچه ۴ساله من زبون نداره درک نداره هرکی درراهش خرج کنه بهش اجر میده اونی نداره فقط ام ...

اگر نزدیک ب قم هستی میتونی بچه ات رو بیاری 

طبیب طب سنتیش مخصوصا برای زبون باز کردن

جواب میده هزینه ی ویزیت ک نمیگیره داروهاشم نسبت ب داروهای شیمایی ارزونتر درمیاد

یکی از دوستام از بروجرد میومد میگفت همسایه اشون بچش رو اورده سر یک ماه زبون باز کرده

بعدم گلم درسته دلت پره ولی قرار نیست چشمت رو روی همه ی نعمت های خدا ببندی یک لحظه فکر کن قطعا اینقدری نعمت بهت داده ک تا حالا شکر خیلیاشم ب جا نیاوردی

و اینکه این دنیا اصلا محل خوشبختی و اسایش نیست خدا صریحا توی قران نوشته انسان رو در رنج افریدم

اگر فکر میکنی ی عده رنج ندارن و خوشبختن سخت در اشتباهی فقط از رنج اونا بی اطلاعی ان شالله خدا ب بچه ات سلامتی بده و بزرگ شدنش رو ببینی

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
2731
اگر نزدیک ب قم هستی میتونی بچه ات رو بیاری  طبیب طب سنتیش مخصوصا برای زبون باز کردن جواب میده ...

مرسی عزیزدلم لطف داری ازت ممنونم.درسته .میدونی خسته شدم وقتی میبره دین وایمانش میره ولی خودم امشب کلی توبه کردم .،هزینش مهم نبست اگ ممکن ادرس ونشونی بدید اگ برا مسافرت اومدیم قم حتما میبرمش

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
مرسی عزیزدلم لطف داری ازت ممنونم.درسته .میدونی خسته شدم وقتی میبره دین وایمانش میره ولی خودم امشب کل ...

کاملا میدونم چی میگی ان شالله خدا کمکمون کنه پسر منم ۳ ساله اس حرف نمیزنه بیش فعاله و تشنج پنهان داره بردم پیشش گفته چون تشنج پنهان داره زمان درمانش طول میکشه ولی نا امید نباش 

ادرسشم قم عمار یاسر کوچه ی ۵ پلاک ۴ حاج اقا بابایی یا استاد گلپایگانی 

دونفر هستن توی مطب بابایی فقط قم نیست مشهد هم میره برا همین نوبت هاش سخت گیر میاد من خودم میبرمش پیش گلپایگانی ک توی همون ساختمونه

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
کاملا میدونم چی میگی ان شالله خدا کمکمون کنه پسر منم ۳ ساله اس حرف نمیزنه بیش فعاله و تشنج پنهان دار ...

قربونت برم عزیزم خیرببینی درسته..انشاالله انشالله🥲🥲حتما میبرمش ممنونم .تاحالا نتیجه ای هم داده؟دارو میدن؟باداروشیمیایی تضادنداره؟بعدببخشید چجوری متوجه تشنج پنهان شدید

قربونت برم عزیزم خیرببینی درسته..انشاالله انشالله🥲🥲حتما میبرمش ممنونم .تاحالا نتیجه ای هم داده؟دار ...

من راه سخت و طولانی رو رفتم تایپک هم خیلی زدم در موردشون تشنج پنهانش با نوار مغز تشخیص داده شد

طبیبش اینجور ک نشون میده کاربلده میگه فعلا باید مغزش رو درست کنیم و چون با کوچکترین تغییری واکنش نشون میده فعلا ب مدت دوماه بیش درمانی رو شروع میکنیم تا ب درمان برسیم داروهای شیمایی پسر من فعلا ن قطع میشه ن کم‌میشه تازه رفتم و چون اخر ماه چکاب با دکتر مغزو اعصابش داره گفت فعلا پیش درمانم شروع نشه ببینیم دکترش تغییری توی درمان هاش داره یا ن اگر داشت باید بعد از مصرف ب حالت پایدار برسه تا ب پیش درمان بپردازیم

من راه سخت و طولانی رو رفتم تایپک هم خیلی زدم در موردشون تشنج پنهانش با نوار مغز تشخیص داده شد طبیب ...

مرسی عزیزم بابت توضیحات کاملت انشاالله ک تاپیک بزنی بگی کامل نتیجه گرفتی از درمان پسر گلت من اسم بابایی رو تومشهد شنیده بودم میگفتن هست اما ادرس ونشونی ن ممنونم عزیزم ک گفتی ب امیدروزی ک درمان اتیسم مث درمان سرماخوردگی بشه و هبج بچه ای زجر نکشه وهیچ مادری گوشه گیر وخانه نشین وافسرده بچش نشه

مرسی عزیزم بابت توضیحات کاملت انشاالله ک تاپیک بزنی بگی کامل نتیجه گرفتی از درمان پسر گلت من اسم باب ...

ان شالله ک هممون نتیجه بگیریم و دلخوشی های زندگیمون بیشتر بشه

ان شالله ک هممون نتیجه بگیریم و دلخوشی های زندگیمون بیشتر بشه

آمین🥲