2737
2739
عنوان

اوژانسی...راهنماییم کنید

232 بازدید | 8 پست

لطفا راهنماییم کنین🙁با اونی ک دوسش دارم دعوام شده...منم تقصیر داشتم نمیگم بی تقصیر بودم ولی بیشتر تقصیر با اون بوده....لطفا راهنماییم کنین با ادم مغرور و کله شقی ک نمیخواد اشتباهشو قبول کنه چجوری برخورد کنم و چطور اونو متوجه اشتباهش کنم

ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﻦ ﻧﻤﯿــــــــﺎﺩ ؟؟😎😎ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺑﯿﺎﺩ😂😂 !!!ﺍﻻﻧﻢﺍﯾﻨﺠﺎﺱ !!😐.. ﻣﺛﻞ ﺍﻧﺘﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻧﮕﺎ ﻣﯿﮑﻨﻪ😂 ﺳــﻼﻡ ﮐـﻦ خاله ها ببیننت😝😝

سر چی‌ دعوا کردی

"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
سر چی‌ دعوا کردی

درمورد یه موضوعی باهاش حرف زدم ولی ب جا اینک ارومم کنه بخاطر یه موضوعه بچگانه بدترش کرد...منم بهش گفتم دیگه راجب هیچ موضوعی باهات حرف نمیزنم چون ادم مناسبی واسه شنیدن درد و دلام نیستی

ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﻦ ﻧﻤﯿــــــــﺎﺩ ؟؟😎😎ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺑﯿﺎﺩ😂😂 !!!ﺍﻻﻧﻢﺍﯾﻨﺠﺎﺱ !!😐.. ﻣﺛﻞ ﺍﻧﺘﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻧﮕﺎ ﻣﯿﮑﻨﻪ😂 ﺳــﻼﻡ ﮐـﻦ خاله ها ببیننت😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یدونه بزن تو سرش😁

کاش فایده داشت😐ولی فک نکنم اینم جواب بده....

مطمین باش قبول نمیکنه اشتبتهشو

خب چیکار کنم...😔الان باهم قهریم دوست ندارم این قهر ادامه پیدا کنه

من که بعد از این قهر و بعد از اینکه میفهمم قبول نمیکنه اشتباهشو سر ی بهونه زنگ میزنم شروع مبکتم حرف زدن و اصلن ب روی خودم نمیارم ک چی شده ب زور هم ک شده میخندم ک بفهمه برام مهم نبوده قضیه و اونم پررو نشه .

2738
من که بعد از این قهر و بعد از اینکه میفهمم قبول نمیکنه اشتباهشو سر ی بهونه زنگ میزنم شروع مبکتم حرف ...

والا جوابمو یا نمیده یا اگه میده سر سنگین میده...تازه امشب با دوست جوناش هستن سرباغشون دور همی....وقتیم ک پیش دوستاشه حالت عادی کللللللللن منو فراموش میکنه چه برسه ب حالا😭😭😭😢