2726

بفرماييد از خاطرات بگيد مستفيض بشيم 

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده

بله برونم افتضاح بود 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای عقدم بود تاپیک هم براش زدم دلم نمیخاد یادم بیارم ولی خیلی بد آرایش کرده بود زن داداشمم بود که باهاش رابطه نداریم ویجورایی قهره باهامون 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2728

وای نگو ووو  

عروسی دختر داییم عین لولو چشمهام را درست کرد .حالا قبلش تاکید کردم من آرایش چشم نمیخوام فقط یک خط چشم نازک برام بکش   

اومدم خونه وقت شستن کامل هم نداشتم فقط بعضی قسمتها را پاک کردم و با سایه ملایم محو کردم 

زیر چشمم را سفید کرده بود وحشتناک

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

حالم از عقدم بهم میخوره واقعا شکل یه موجوده فضایی بودم

کل ابرومو تیغ زد برد بالا یه سایه مشکی تا یه سانتی ابروم کشید زیر چشمامو سبز کرد من چشمام درشته شدم مثل اجنه آخر سرم ورداشته یه کلاه گیس مثل پشم گوسفند فر فر ی گذاشت سرم

19سالم بود نمیفهمیدم مثل این احمقا شده بودم 

اصلا عکسامو نگاه نمیکنم حالم از خودم بهم میخوره

آشنام بود آرایشگره

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

برای خودم آرایش صورت به اون صورت بد پیش نیمده

ولی یه جا عروسی بودیم

مادر عروس و خیلی بد درست کرده بودن

خودش گندمی بود بر داشته بودن کرم رنگ گچ  زده بودن

چشماشو انقدر سیاه کرده بودن اندازه ارزن شده بود

لباش باریک بود یه عالم رو پوست رژ زده بودن

اصلا یه چیز افتضاحی

موهاشم مثل آبشار نیاگاراا آویزون از اون بالا

شاخخ😂

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

مراسم نشانم بود

برا اولین بار اقوام شوهر میومدن منو ببینم منم رفتم کلی هزینه کردم آخر سر بلند شدم آینه رو دیدم داشتم دق میکردم اومدم خونه قبل اینکه مهمونا بیان کلی ب ارایشگره بد و بیراه گفتم و مادرم و خواهرم اینا ب زور دستامو گرفتن که نرم صورتمو بشورم.

یعنی در این حد افتضاح شده بودم خیییییلی زشت یه جادوگره ب تمام معنا شده بودم ولی الان دو سه سالی از اون ماجرا گذشته ولی هرگز یادم نمیره

عروسي عمم

به غلط كردن افتاده بودم 😔😔😔

هم خياطم داغون .بود هم آرايشگام

خير سرشون مثلا جاي خوب بودن 😐😐😐😐

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2706