2733
2734

اومدیم مثلا مسافرت ارومیه با خانواده شوهرم

اصلا انگار نه انگار من هستم خیلی بده واقعا منم همش تو خودمم ناراحتم دلم خیواد گریه کنم هیچکس اهمیتی نمیده 

شما بودید چیکار میکردید؟ هرچی خودمم بی محلیش میکنم بدتره ی چیزیم بگم بلند داد میزنه

واقعا نمیدونم چیکار کنم

جو گیر شده

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شوهر منم یه وقتایی خانواده شو میبینه گاو میشه مخصوصا تو مسافرت😒

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

منم وقتی میریم سفر با خانوادش هستیم اینجوری میکنه نظر منو نمیپرسه میخواد غذا سفارش بده یا نوشیدنی بگیره از بقیه میپرسه منم نمیخورم عصبی میشم بعد فک میکنه من دارم بهانه میگیرم.....ولی بقیه وقتا خوبه

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بگو یا خودتو جمع کن یا رفتیم تو فامیل منم همین اش و همین کاسه،دیگه هم محلش نزار،خودت بگو بخند اصلا ادم حسابش نکن نه اینکه بداخلاقی کنیا،نادیدش بگیر،سعی کن یکم با پدرشوهرد،برادرشوهری بگو بخند کنی مثه ببخشید سگ میدوعه دنبالت،بعضیا همینن کم محلی کنی میفتن دنبالت

شوهرمنم تادوسال پیش همینجوری بودباقیافه بامن حرف میزد پیش خانوادش. اصلابهم رونمیدادانگار.پشت تلفن هم باحرص حرف میزدخدایی خیییلی ناراحت میشدم بهش هم میگفتم.بااینکه انتخاب خودش بودم وخییییلی هم دوسم داره ولی اینجوری برخوردمیکرد  انگارمیخواست مردونگیشوبه اطرافیان نشون بده مثلا .ولی یه اتفاقی افتادکه ازاین رو به اون روشد🤧 نپرسین 

هیچ وقت توقعتون رو نیارید پایین همیشه حرفاتونو محکم بیان کنید و نترسید 

اگه مثل من باشید کلاهتون پس معرکه س

منی ک وقتی زایمان کردمم حتی ی شاخه گلم برام نگرفت 

بعدش رختخوابشو جدا کرد تا راحت ب استراحتش برسه 

صبح ساعت ۵ صبح دید ک نخوابیدم بخاطر گریه بچه بیدار شد گف غذا گرم کن

بعد رفت سرویس برگشتنا گف چرا ظرفای دیشبو نشستی برو بشور 

یادمه ماه های اول میگف دست ب سیاه وسفید نزن 

اونقد سطح انتظاراتمو پایین آوردم ک خودمم مابینش کوچیک شدم 

اونقد چیزی نخواستم ک الان ۳ماهه سرکار نمیره 

مراعات کردم ک حتی پول زایمانمم برادرم داد

ازم انتظارای فضایی داره ...کاش همون اول وقتی سرم داد زده بود یا وقتی حامله بودم کتکم زد باید حدشو نشونش میدادم 

چون الان فک میکنه بخاطر بچه حاضرم ادامه بدم 

اونقد ک چند روز پیش خواهرش زنگ زد گف بذار زن سابقشو برگردونه ...هرچی نباشه دخترعمومونه زشته ...گف فلانی(شوهرم)هنوز دوسش داره 

و من چقد افسرده شدم اونقد ک ...