2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی چی توضیح بده

شمس مولانا رو با عشق ب خدا آشنا میکنه و ی جورایی مرشد مولاناس مولانا هم سختی راه عشق میکشه و کلی اذیت میشه تا ی عارف بزرگ میشه 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست..من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...🙂
شمس مولانا رو با عشق ب خدا آشنا میکنه و ی جورایی مرشد مولاناس مولانا هم سختی راه عشق میکشه و کلی اذی ...

ای بابا خیالم رفت جاهای بد یدفعه

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
ای بابا خیالم رفت جاهای بد یدفعه

😂😂نه اصن اونجوری که شما فکر میکنین نیس مولانا و ‌شمس رابطه شون خیلی فراتر از این چیزا بوده 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست..من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...🙂
2740

ولی من سنیدم درستش این بوده ک عاشق هم بودن بعد این عشقه باعث عشق ب خدا میشه

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔

نه هنوز تو سینماست

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

سینما هم هس؟

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

اصلا اون چیزی ک براش تبلیغ کردن نبود و فیلم قوی و قشنگی نبود!

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2706