2733
2734
عنوان

به مامانم گفتم نیاد خونمون

311 بازدید | 12 پست

شوهرم مریض شده جوش رفته تو چشمش رفته بیمارستان جوش در اورده جوشکاری میکرده حالش خوب نیست باید یک هفته استراحت کنه مادرم زنگ زد بیاد خونمون گفتم ما نیستیم نیاید یه دفعه دیگه بیاید چون اگه ببینه شوهرم موقع جوشکاری اینجوری شده تا صبح میخواد شوهرم مسخره کنه و بگه چرا جوشکاری میکنی خب شوهرم جوشکاری میکنه از این اتفاق ها برای همه ممکنه بی افته ولی مادرم قبول نداره احساس  بهش گفتم یه دفعه دیگه بیاید گفت باشه ولی من خودم کمی ناراحت شدم چرا نباید بتونم خانوادم شریک غم و غصم بکنم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو جوش رفته داخل چشمش میگفتی حساسیت فصلی دارن وبیمار شدن  باید استراحت کنن اگه امکانش هست این یک هفته رو نیایین چون واگیر دار هست بیماریش 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
مادرت از شوهرت چه انتظاری داره بجای جوشکاری بره چیکار کنه مثلا ؟ فکر کردم میگی مامانم غصه میخوره نم ...

میگه بره جانبو استخدام شه خب شوهرم مهارتش اینه که فنی کار کنه اخه انصافه؟

میگه بره جانبو استخدام شه خب شوهرم مهارتش اینه که فنی کار کنه اخه انصافه؟

ای خدا از دست مادرت 

بره جانبو برای ماهی چقدر ؟.

کار فنی خیلی خوبه آینده دار هم هست و همیشه بهت نیاز دارن 

جانبو باید بری قفسه بچینی 

تمام ايل و تبار من جوشكار بودن . اين جماعت يه صفت مشترك دارن . هر چي بهشون ميگي ايمني رو رعايت كنيد . عينك مخصوص بزنيد . مراقب باشيد و ... گوش نميكنن . پس شما بايد به فكرشون باشيد . يه شيلد محافظ صورت صنعتي براش بخر . تا شما نخري همسرت نميره بخره . 2 تا قطره آنستوكائين هميشه تو يخچال خونه تون باشه . هر كدومو كه باز كرديد بيشتر از يه هفته نبايد نگهش داريد . تا شما نخري همسرت نميخره . هزار بار هم بهش بگي وسايل ايمني بخر نميخره . شما بايد براش بخري . از همه مهمتر شيلد محافظ صورت صنعتيه .