2733
2734

من تو عمرم حلیم نخوردم نمیدونم کجا میفروشن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

عذرمیخوام ها ولی من ازوقتی یه کلیپ دیدم حالا مال کدوم شهربود رونفهمیدم که توحلیم هاشو پنبه ریش ریش میکردن میریختن بجای گوشت از هرچی حلیم وسوپ بازاری بدم اومد

میترسم ازروزی که فقر وفلاکت ودزدی ازبیت المال درجامعه عادی شود وموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان که زیرروسری است یابیرون ان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عذرمیخوام ها ولی من ازوقتی یه کلیپ دیدم حالا مال کدوم شهربود رونفهمیدم که توحلیم هاشو پنبه ریش ریش م ...

به قول شوهرم ایناروباید اعدام کنن ازاون حلیم بچه های طفلی معصوم خورده باشن معده هاشون داغون شده 

توی چین یه بارنشون میپاد رژیم پنبه میگرفتن که لاغرشن 

پنبه میخوردن روش هم اب که معدشون احسای سنگینی کنه دیگه میل به غذانداشته باشن چندنفر جونشون روازدست دادن 

میترسم ازروزی که فقر وفلاکت ودزدی ازبیت المال درجامعه عادی شود وموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان که زیرروسری است یابیرون ان
2728

دوستان خواهشا حلیم بیرون نخرید من دیشب افطار حلیم گرفتیم خوردم یه چیزی توش بود که اصلا شبیه گوشت نبود بعد یه ساعت هرچی خورده بودم بالا اوردم

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
دوستان خواهشا حلیم بیرون نخرید من دیشب افطار حلیم گرفتیم خوردم یه چیزی توش بود که اصلا شبیه گوشت نبو ...

وای من و شوهرم حلیم هوس کرده بودیم رای مونو زدید

یا صانع؛ یا قوی، یا متعال، یا مومن