2733
2739
عنوان

اینو قبول ندارم که ما ترکا عروس دوست نیستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4861 بازدید | 259 پست
ولی برعکس من برم خونه مادرشوهرم کار کنم شوهرم میاد خونه غر میزنه که مهمونی مهمون بودنتو حفظ کن نوکر ...

ادم کار کنه شعور خودش رسونده اما از ادم بیگاری نکشن گناه داره بلاخره عروس هم به یه امیدی امده زندگی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون مهذیه داده نفقه داده. کسی چکارت میتونه بکنه. مگه برده ای.    تو هم اذیت کن.  مظ ...

عزیزم تجربشو نداری که اینجوری میگی خواهرمو بیچاره کردن ما خودمون تهرانیم سالهاست وپدر و پدربزرگم همینجا دنیا اومدن ولی جد پدریم کرد شیراز بوده یعنی اصالتا تهرانی نیستیم..اشتباه کردیم چند تا وصلت کردیم با ترکا نمیگم بدن خیلی مرتبن خیلی خوش سلیقن خیلی تمیزن ولی اخلاقای خاصی هم دارن به نظرم فقط خودشون با خودشون کنار میان مرداشون به شدت وابسته و دهن بین مادرن

من ترکی بلد نیستم ولی جمله خودم انقدر گفته یاد گرفتم به خدا دوره عقد قشنگ براش حکم یه کلفت داشتم . ت ...

اره موافقم برا عروس منصف نیستن 

ارزشی که به دوماد میدن به عروس نمیدن

برا خونه دوماد با جون و دل جهاز کامل میدن سیسمونی میدن وقتی دوماد میاد غذای مفصل میپزن خرج عروسی رو هم نصفشو خونواده دختر میده

ولی در مقابل عروس هیچ وظیفه ای ندارن میگن پسر خودش بخره جهاز به پسر نمیدن سیسمونی به پسر نمیدن عروس وقتی میاد غذای خودمونی باشه مهم نیست عروس بعد از خوردن یه بشقاب غذا وظیفه شه بلند شه ظرف همه رو بشوره 

ولی دوماد بشینه یه سینی هم بعد ناهارش چایی بذارن جلوش 

عین حقیقته این حرفام

2731
 نه قهدریجونیا اوناشون ک من دیدم عروس دوست بودن یعنی کلا پسر و عروسشون حمایت میکردن سمت زرین شه ...

ببین خود دختر نباید رو بده ب پسر

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
مام دختر ب ترکا دادیم خیلیم دوسش دارن

چطوری هم تبار😍

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
عزیزم تجربشو نداری که اینجوری میگی خواهرمو بیچاره کردن ما خودمون تهرانیم سالهاست وپدر و پدربزرگم همی ...

خب  دختر هم محلشون ندن.   اذیتشون کنن

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
2740

من عروس ترک ها هستم سرتاپامو طلا گرفتن بزارین هرچقد میخوان پشت سر ترک ها مزخرف ببافند😂😂😂ادم خوب و بد تو هر قومی پیدا میشه قرار نیست چون شما ب پستت ادم بدی خورده کل قوم ترک رو خراب کنی

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
اره موافقم برا عروس منصف نیستن  ارزشی که به دوماد میدن به عروس نمیدن برا خونه دوماد با جون و ...

من ک هر سری رفتنی سیب زمینی تخم مرغ اب پز میپزه جرعت داره این غذا رو ب دامادس بده

مام دختر ب ترکا دادیم خیلیم دوسش دارن

مادر شوهرم مریض شده بود 

شوهرم تو بیمارستان دعوا راه انداخت که چرا زن من باید بمونه بالا سر مادرم؟

با برادر شوهرم دعوا کرد گفت زن تو بیاد نه زهرا 

تبریزی هم هستا 

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚
ادم کار کنه شعور خودش رسونده اما از ادم بیگاری نکشن گناه داره بلاخره عروس هم به یه امیدی امده زندگی ...

واقعیتش از من بیگاری نمیتونن بکشن و‌نکشیدن هم شوهرمم این احازه رو نمیده اینکارو بتونن بکنن

ولی خودم بخدا شعورم اجازه نمیده بخورم بشینم رو‌مبل بلند میشم کمک میکنم

زیاد کمک کنم شوهرم غر میزنه بهم که تو چرا زیاد کار کردی

2706