2733
2734
عنوان

این حجم کاری از شوهر قبول می کنید

176 بازدید | 25 پست

من همسررم صبح تاعصر شرکت هستن 

منم مثل ایشون صبح تا عصر شرکتم

شب هم میخاد پروزه برداره و توخونه کار کنه و کار قوی و خوبیه 

منم قرار شد کارهای خونه و پخت غذا به عهده بگیرم 

عملا هردو دو شغله میشم 

من صبح تاعصر کارمند 

عصر تا شب فول خانه دار

ایشونم که بالا گفتم 

بنظرتون خسته کننده نمیشه زندگیمون؟

بعد همسرم گفتن یک روز درهفته عصر کار نمیکنم که شما رو ببرم گردش

تا الان خیلی کمکم میکرد تو خونه 

میترسم زندگیمون بهم بریزه

اگر مسولیت پروزه قبول کنه باید تا تهش بره.

خوبه به نظرم 

الان زندگی ها همینه دیگه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخدا وضع منم همینه همسرم تا ۵ شرکته بعدم تو خونه پروژه داره تا ۱۲ شب کار میکنه. زندگی خسته کننده میشه ولی خب الان چاره ای نیست. تو خونه نشسته کار میکنه یه وقتایی وسطش حرف میزنیم یا یه فیلم میذاره من ببینم 🤣

تقریبا فیلم دیدنمون قطع میشه  پیاده روی قطع میشه  فقط درهفته یک روز در حد چندساعت میتونی ...

عزیزم اگر نیاز دارید به اون اضافه حقوق خب خوبه 

اما اگر با همین میزان همه چیز خوبه،نه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

منم شرایطم یه جورایی مثل شماست امروزاولین روزبود دعوامون شده قهریم وای بحال بقیه اش😕منم شوهرم شب شیفت گفت صبح تاظهربخوابم ظهرهم کلاس گرفته یه روزدرمیون قراربودبریم دوچرخه سواری منم تواین مدت اشپزی وازمون دارم وبخونم حسابی ولی امروزتااومدخونه دعوامون شد😆😅

گاهی انسانم آرزوست